Signalizacija

Įsilaužėliai mokosi vis naujų būdų, kaip patekti į svetimus, juos viliojančius, nekilnojamojo turto objektus. Tuo tarpu, dažnai žmonės drąsiai savo namuose laiko brangius daiktus, net nesusimąstydami apie grėsmes, tykančias čia pat. Todėl svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar tikrai savo namams suteikiate visas apsaugos galimybes. Kas juos saugo, kai visi šeimos nariai išvykę? Kas saugo aukšto apsaugos lygio reikalaujančius objektus? Ar patikimai pasirūpiname savo įmonių saugumu?

Šiuolaikinės technologijos suteikia plačias galimybes visapusiškai apsaugoti savo nekilnojamąjį turtą. Signalizacija, kurią prižiūri profesionali saugos įmonė, yra bene geriausias būdas pasirūpinti būsto apsauga tuomet, kai tam tikros paskirties patalpose nieko nėra, ir tuomet, kai yra žmonių.

Kokią signalizaciją pasirinkti?

Galimų variantų įvairovė itin plati. Kiekvienu konkrečiu atveju įranga derinama prie saugomų patalpų paskirties, dydžio, išplanavimo bei kitų techninių galimybių.

Saugos sistemos, priklausomai nuo pastato savininko poreikių, gali reaguoti į judesius, garsus, stiklo dūžius, sienų ardymą, langų ar durų atidarymą, taip pat į patalpoje esančius dūmus ar staiga pakilusią oro temperatūrą, vandens nutekėjimą, elektros įtampos diegimą. Kokia signalizacija saugumą užtikrins geriausiai, gali nustatyti ekspertai, įvertinę objekto rizikos lygį.

Rizikos lygį lemia daugybė aplinkos veiksnių. Planuojant įrengti signalizaciją bute, apsvarstomi visi galimo įsilaužimo į privačią erdvę scenarijai. Atsižvelgiama į tai, kelintame aukšte yra butas arba kiek aukštų yra šeimininko name, kiek durų, balkonų, terasų bei langų yra patalpose, ar šalia yra kitų pastatų, želdinių, medžių, tvorų, taip pat ar greta yra miškas, vandens telkinys, ar namuose gyvena augintinis.

Labai dažnai tokių objektų kaip gyvenamosios patalpos – butai, namai, kotedžai – taip pat komercinės bei gamybinės paskirties patalpų, statybų aikštelių, pramogų ir verslo centrų apsaugai pasirenkama laidinė arba bevielė signalizacija. Pagrindinė jų funkcija yra greita reakcija į sistemos būsenos pakitimus realiuoju laiku.

Aukšto apsaugos lygio reikalaujančiuose objektuose diegiamos sudėtingos sistemos, kurios veikia kartu su įėjimo, stebėjimo, apskaitos ar kitomis sistemomis. Tokiose maksimalų saugumą užtikrinančiose sistemose įprastai naudojami patikimesni jutikliai, moderni technika arba klasikiniai magnetiniai infraraudonųjų spindulių arba stiklo dūžių jutikliai.

 

Svarbiausia – saugumas ir operatyvumas

 

UAB „Apsaugos komanda“ teikia paslaugas visoje Lietuvoje. Butuose, biuruose, gamyklose, bankuose projektuojamos ir instaliuojamos įvairaus sudėtingumo elektroninės saugos sistemos – nuo apsaugos bei gaisro signalizacijų iki sudėtingų kompleksinių sistemų. Visų šių įrenginių tikslas yra įspėti gyventojus ar pastato savininkus apie nesankcionuotą asmenų patekimą į patalpas arba teritoriją.

Saugos sistemų diegimas gali užkirsti kelią įsilaužimams, vagystėms ir kitokio pobūdžio nusikaltimams. Tokiu būdu atsidursite pačiose saugiausiose rankose: jei tik signalizacija suveiks, profesionalai dirbantys šioje srityje iškart imsis veiksmų. Operatyvumas – mūsų apsaugos įmonės teikiamų paslaugų pagrindas. 

UAB „Apsaugos komanda“ patrulių ekipažai į saugomų objektų signalizacijos suveikimus reaguoja 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą. Gavus aliarmo signalą atvykstama per keletą minučių, sulaikomi įsibrovėliai, esant reikalui iškviečiama policija, greitoji pagalba ar gaisrinė tarnyba.

Signalizacija, sujungta su saugos tarnybos centriniu stebėjimo pulteliu, yra tarsi elektroninis sargas, kuris saugo įvairios paskirties patalpas nuo skirtingų rizikos veiksnių. Taip patikimai saugomas ne tik būstas, bet ir žmonių ramybė.