Nuo 2011 metų UAB „Apsaugos komanda“ bendradarbiauja  su „Swedbank“, AB (toliau - Bankas) saugodama Banko valdomus pastatus, bankomatus ir teikdama kompleksines apsaugos paslaugas. UAB Apsaugos komanda galėtume charakterizuoti kaip lanksčią ir novatorišką įmonę. Esame patenkinti paslaugomis, savalaikiu reagavimu ir atsakingu požiūriu į atliekamą darbą. Kadangi Banko apsaugos reikalavimai yra vieni aukščiausių Lietuvoje, tai drąsiai galime teigti, kad UAB Apsaugos komanda puikiai tvarkosi su mūsų užduotimis. Vieninteliai Lietuvoje yra įsidiegę „Patrulių valdymo sistemą“ kuri leidžia sumažinti reagavimo laiką ir išvengti atsitiktinių klaidų. Visa informacija apie signalizacijos suveikimą, privažiavimo prie objekto maršrutas, objekto aprašas, nuotraukos, pažeidžiamos objekto vietos ir planai bei kiti iš anksto parengti nurodymai pateikiami patrulinio automobilio kompiuteryje. Mūsų bendradarbiavimo patirtis leidžia atsiliepti apie UAB „Apsaugos komanda“ kaip patikimus ir profesionalius partnerius, turinčius pakankamą įdirbį bei aukštos kvalifikacijos specialistus, kurie laiku bei profesionaliai atlieka jiems patikėtas užduotis.

„Swedbank“, AB
Turto valdymo skyriaus vadovas Daimantas Kudelis

UAB „Apsaugos komanda“ Šiaulių filialui už puikų ir operatyvų jūsų darbuotojų darbą sulaikant vagis, kurie kėsinosi pavogti Šiaulių moterų LIONS klubo aukų dėžutę su lėšomis, skirtomis klausos negalią turintiems vaikams, iš Prekybos centro „Bruklinas“.

Šiaulių moterų LIONS klubas
Prezidentė Ramutė Pilypienė

AB „Šiaulių Bankas“ ir UAB „Apsaugos Komanda“ bendravimą pradėjo 2001 Vilniaus apskrityje, o 2012 metais „Apsaugos Komanda“ pradėjo saugoti ir vykdyti techninę priežiūrą visose banko patalpose. Pagrindinis kriterijus, renkantis apsaugos įmonę buvo greita patrulių reakcija, operatyvūs technikų ir vadybos veiksmai. Esame patenkinti UAB „Apsaugos Komanda“ paslaugų kokybe ir rekomenduojame šią įmonę kitiems.

AB „Šiaulių Bankas“
Saugos ir inkasacijos skyriaus vadovas Andrius Kilas

Bendradarbiaudami su UAB „Apsaugos komanda“ įsitikinome, kad ši įmonė puikus pasirinkimas, norint užtikrinti Mūsų verslo saugumą. Esame patenkinti ne tik jų techninės apsaugos, montavimo bei apsaugos sistemų priežiūros kokybe, bet ir galimybe prisiderinti prie kiekvienos mūsų parduotuvės specifinių ir geografinių reikalavimų. UAB „Norfos Mažmena“ džiaugiasi galimybe dirbti su įmone kuri gali pasirūpinti mūsų saugumu visoje Lietuvoje.

UAB „Norfos Mažmena“
Apsaugos padalinio vadovas Genadijus Beliavskis

AB „Citadele“ bankas bendradarbiauja su UAB „Apsaugos komanda“ nuo 2001 metų. UAB „Apsaugos komanda“ teikia bankui fizinės apsaugos, stebėjimo, reagavimo ir palydos paslaugas. Per visą bendradarbiavimo su banku laikotarpį su UAB „Apsaugos komanda“ veikla susijusių incidentų neįvyko. UAB „Apsaugos komanda“ bankui teikiamas paslaugas atlieka laiku ir kokybiškai bei sėkmingai kuria patikimos saugos tarnybos įvaizdį.

AB „Citadele“
Saugos ir ūkio departamento direktorius Vytautas Mickūnas

Šiuo raštu patvirtiname, kad daugiau kaip 10 metų naudojamės UAB "Apsaugos komanda" teikiamomis apsaugos ir signalizacijos priežiūros paslaugomis ir esame patenkinti šių paslaugų kokybę.

„Aprangos“ grupė
Tinklo vystymo direktoriaus pavaduotojas Audrius Šapoka