Kauno filialas

Kaip mus rasti?

 

UAB „Apsaugos komanda“ Kauno filialas įkurtas 2003 metų sausio mėnesį. Esame vienas jauniausių, bet daug patirties turintis UAB „Apsaugos komanda“ padalinys.

Filiale suburtas darnus ir profesionalių darbuotojų kolektyvas, apsaugos paslaugų teikimo srityje dirbantis jau ne pirmus metus. Visi apsaugos darbuotojai yra savo srities profesionalai, atitinka keliamus sveikatos būklės ir fizinio pasirengimo reikalavimus, turi leidimus nešioti tarnybinį ginklą. Vyrai yra drausmingi ir atsakingi, aktyviai sportuoja.

Filialo vadovai asmeniškai bendrauja su kiekvienu klientu, operatyviai sprendžia iškilusias problemas.

Bendromis bendrovės ir filialo vadovų bei darbuotojų pastangomis išvengta darbuotojų kaitos, o tai pastoviai užtikrina aukštą darbo kokybę. Kolektyvas yra darbštus, darnus, draugiškas, linksmas.

UAB „Apsaugos komanda“ Kauno filialas smarkiai plečiasi. Per paskutinius metus nuveikta nemažai: išsiplėtė klientų ratas, padaugėjo patrulinių ekipažų, įdiegta puiki ryšio technika, pagerėjo darbo sąlygos.

Manome kad saugumas – bendras darbas, todėl bendradarbiaujame su patikimomis apsaugos sistemų montavimo firmomis. Operatyviai reaguojame į klientų pageidavimus ir pastabas. Drausmė, profesionalumas, gera techninė bazė - tai tie veiksniai užtikrinantys patikimumą, nepriekaištingą darbo kokybę, visų rūšių patikimą apsaugą, kurią ir siūlome savo klientams. Visada su Jumis UAB „Apsaugos komanda“ Kauno filialas.

Apie UAB “Apsaugos komanda” Kauno filialo visas teikiamas paslaugas plačiau žiūrėkite Verslo klientams-Paslaugos ir/ar Privatiems klientams-Paslaugos.

Užsisakyti mūsų teikiamas paslaugas

Paspaudę šį mygtuką, atversite paslaugos užsakymo blanką. Jį užpildžius, iš UAB „Apsaugos komanda“ gausite išsamų pasiūlymą.