Elektros instaliacija

 

 Elektros instaliacija

UAB „Apsaugos komanda“ vykdo elektros instaliacijos darbus (laidų išvedžiojimą elektros lizdams, jungikliams, šviestuvams ir kitiems įrenginiams, elektros lizdų, jungiklių, šviestuvų ir kitų įrenginių montavimą ir pajungimą, elektros paskirstymo skydų įrengimą ir sujungimą bei kitus elektros instaliacijos darbus), įrengia lauko apšvietimą, kitus elektros instaliacijos darbus, taip pat atlieka patalpų elektros instaliacijos renovaciją privačiuose ir verslo objektuose.
Kreipkitės dėl didelių ar smulkių elektros darbų. Platus paslaugų spektras patenkins visus Jūsų norus ir poreikius.
Elektros instaliacijos darbų terminai mūsų bendrovėje ypač lankstus, nes mes prisitaikome prie Kliento pageidavimų.

 

Kaip tai atliekame? Kodėl mes?
Valstybės įmonė Statybos produkcijos sertifikavim. gegužės 29 d. UAB o centras 2014 m„Apsaugos komanda“ pratesė teisę būti statinio rangovu gyvenamiesiems ir negyvenamiesiems pastatams bei kitos paskirties statiniams, rengiant statinių elektros inžinerines sistemas, nuotolinio ryšio (telekomunikacijų) inžinerines sistemas, apsaugines signalizacijas, gaisrinės saugos (signalizacijos) inžinerines sistemas. Kvalifikacijos atestato Nr. 4845.
Instaliavimo darbus atlieka darbo patirtį turintys specialistai, kurie įrengs įvairaus sudėtingumo elektos instaliacijas privačiuose ir verslo objektuose. Technikos specialistai montavimo darbus atlieka operatyviai ir kokybiškai.
Įmonės specialistai, vadovaudamiesi projekto ir kitomis techninėmis nuostatomis:

  • Išnagrinėja pateikiamas užduotis;
  • Išanalizuoja sprendimų alternatyvas;
  • Įvertina jų įgyvendinimo tikslingumą, realumą ir vertę;
  • Nustato optimaliausias projekto įgyvendinimo galimybes, investicijų kainas;
  • Įvertina įgyvendinimo rizikas;
  • Sudaro instaliacijų sąmatas.

Apžiūrėję objektą ir išanalizavę aplinkybes, klientui pasiūlo kelis galimus sprendimo variantus, rekomenduodami patikimiausią.
Vykdoma garantinė ir pogarantinė priežiūra: greitas atvykimas per trumpiausią laiką, operatyvus gedimų šalinimas, elektros sistemų priežiūra klientui patogiu laiku.

 

Konsultacijos
Kvalifikuoti įmonės  specialistai pakonsultuos dėl optimalių sprendimų, kurie padės sumažinti elektros instaliacijos kaštus, o užsakovas galės remtis atliktos analizės rezultatais bei pateiktais konsultaciniais patarimais.

Užsisakyti mūsų teikiamas paslaugas 

Paspaudę šią nuorodą, atsiversite paslaugos užsakymo puslapį. Jį užpildę, iš UAB „Apsaugos komanda“ gausite išsamų pasiūlymą.

Detalesnę informaciją galite gauti, paskambinę į UAB „Apsaugos komanda“ bet kurį filialą.

 

Apie elektros instaliacijos sistemas
Pagal paskirtį elektros instaliacija gali būti:

  • Vidaus elektros instaliacija;
  • Lauko elektros instaliacija.

Pagal kabelių klojimo būdą elektros instaliacija gali būti:

  • Paslėpta – kai kabeliai tiesiami konstrukcijų viduje: sienose, lubose, grindyse, po tinku ar panašiai;
  • Atvira – kai kabeliai klojami sienų, lubų, grindų išoriniais paviršiais.

Atviros instaliacijos minusas yra, kad instaliacija yra vizualiai matoma, tačiau šis būdas pasirenkamas, jei neįmanomas paslėptos elektros instaliacijos montavimas arba toks montavimo būdas yra parinktas projekte.
Elektros instaliacijos turi būti atliekamos pagal nustatytas  elektros įrenginių įrengimo taisykles.

Ko nereikėtų pamiršti planuojant elektros tinklo įrengimą?
Reikia įvertinti patalpų išplanavimus ir elektros energiją naudojančių prietaisų (viryklės, skalbimo mašinos, kondicionierių, šilumos katilo, kiemo vartų ar lauko durų valdymo ir pasikalbėjimo įrenginių, skambučių ir t.t.) išdėstymą, kad optimaliai parinkti, kur bus jungikliai, elektros lizdai, šviestuvai ir kiti taškai, be to, visada reikia apgalvoti šviesų valdymą iš kelių vietų, kas dabar įprasta miegamajame, koridoriuje, laiptinėje.
Namo viduje elektros paskirstymo skydas, į kurį nutiesiamos visos namo elektros grandinės, turi būti montuojamas lengvai prieinamoje vietoje.
Kištukinių lizdų skaičius priklauso nuo patalpų dydžio. Planuojant šiuos įrenginius verta pasvarstyti, ar juos išskaidyti į kelias grupes, įrengiamas visose sienose, ar montuoti didesnį kiekį vienoje sienoje. Jeigu valgomasis įrengiamas kartu su virtuve, tikslinga įrengti keliolika kištukinių lizdų Jeigu vonioje bus kištukiniai lizdai, juos reikės pajungti per srovės nuotėkio apsaugą. Patalpose, kuriose būna maži vaikai, rekomenduotina pasirinkti kištukinius lizdus su apsaugine plokštele. Virtuvėje kištukinių lizdų bloką rekomenduojame įrengti virš virtuvės baldų stalviršio, t.y. 120 cm virš grindų.
Įrengiant, elektros instaliaciją būtina apskaičiuoti ir įvertinti visas apkrovas (elektros prietaisų naudojamą galingumą). Priklausomai nuo jų, gali keistis automatinių jungiklių ir laidų parametrai, instaliacijos schema.
Taip pat būtina paisyti bendrųjų saugumo reikalavimų - visi laidai ir kabeliai turi būti su dviguba izoliacija. Drėgnose patalpose (rūsys, vonios kambarys, skalbykla, virtuvė, garažas, gamybinės patalpos) būtina paisyti padidintų apsaugos reikalavimų.
Prieš pradedant darbus reikia gerai pagalvoti, kur bus tiesiami laidai. Jei rengiama paslėpta elektros instaliacija, jos instaliacijos  darbus reikėtų pradėti vykdyti prieš tinkavimo ir apdailos darbus, iki grindų paruošimo, dėl vamzdžių grindyse praklojimo. Be to, pagrindines laidų tranšėjas galima tiesti ir lubose, vėliau paslepiant po apdaila.

Renovacija leidžia pakeisti kištukinių lizdų ir jungiklių aukštį ir vietą Jūsų patogumui, galima pakeisti jų funkcijas ir veikimo principus. Nauji kištukiniai lizdai geriau kontaktuos su elektros įrenginiais, o jungikliai patikimiau atlikinės savo funkcijas ir Jūs daugiau nematysit mirksinčių lempučių. Visais atvejais reikia stengtis padaryti viso buto ar namo renovaciją, nes darant tai etapais, didėja laidų sujungimų skaičius, o tai neigiamai veikia elektros ir telekomunikacijos tinklus, be to didėja instaliacijos pažeidimo rizika.