Sodybų apsauga

Objektų, esančių miestų ribose, elektroninė apsauga šiandien yra įprastas ir kasdienis dalykas. Tačiau yra būstų, nutolusių nuo didmiesčių, gražiose, bet sunkiai privažiuojamose ar surandamose vietose. Jų elektroninė apsauga yra naujovė.  

UAB „Apsaugos komanda“ siūlo Jums projektą „Sodybų apsauga“, skirtą nutolusių nuo miestų objektų saugojimui. Objektai į centrinį stebėjimo pultą gali būti jungiami: telefoninėmis linijomis, radijo ryšiu (naudojami 4 tipų siųstuvai) ir GSM ryšiu. Mūsų sistemų diegimo specialistai, atsižvelgę į objekto vietą ir ryšio galimybes, pasiūlys tinkamiausią variantą, užtikrinantį patikimą ryšį.

Siūlomos projekto „Sodybų apsauga“ paslaugos:

  • Objekto stebėjimas. Apie gautus signalizacijos suveikimus yra informuojamas klientas ar jo nurodyti asmenys. Tai galėtų būti kaimynai ar žmonės, turintys galimybę atvykti apžiūrėti objekto.
  • Objekto stebėjimas ir reagavimas. Apie gautus signalizacijos suveikimus informuotas klientas sprendžia, ar prie objekto vykti pačiam, ar siųsti apsaugos darbuotojus.
  • Reagavimas. Centriniame stebėjimo pulte gavę aliarminį objekto signalizacijos sistemos suveikimo signalą, į objektą nedelsiant siunčiame saugos tarnybos greitojo reagavimo ekipažą. Apie signalizacijos suveikimą ir apžiūros rezultatus informuojame klientą.

Sudarant saugojimo sutartis, objekto vieta yra pažymima žemėlapyje, detaliai aprašomas privažiavimas prie objekto.

Esame pasiruošę Jums padėti.

Daugiau informacijos apie paslaugą galite gauti paskambinę į UAB „Apsaugos komanda“ ar bet kurį mūsų bendrovės filialą.

 

Užsisakyti mūsų teikiamas paslaugas 

Paspaudę šią nuorodą, atsiversite paslaugos užsakymo puslapį. Jį užpildę, iš UAB „Apsaugos komanda“ gausite išsamų pasiūlymą.