Saugos sistemų, signalizacijos montavimas

Techninės apsaugos sistemos, signalizacija

Šiuolaikinei įmonei informacinių technologijų pasaulyje būtinos elektroninės apsaugos sistemos. Įmonei, neturinčiai tinkamų apsaugos sistemų arba nesugebančiai užtikrinti apsaugos, kyla pavojus prarasti komercinei veiklai reikalingą įrangą ir informaciją. Šiuolaikinės ir efektyvios sistemos skirtos ne tik operatyviam pažeidėjų sulaikymui, bet ir nusikaltimų prevencijai, todėl įrengti jas patartina visuose objektuose, kur egzistuoja net nežymus nesankcionuoto patekimo pavojus. Šiuolaikinių apsaugos sistemų įrengimas padės Jums apsaugoti Jūsų turtą. Objektų saugumas tai pakankamai sudėtinga užduotis, reikalaujanti įvairių priemonių naudojimo. Sunku užtikrinti organizacijų ir įstaigų apsaugą be saugumo sistemos, apjungiančios žmogiškuosius resursus, technines priemones, o svarbiausia priemones, galinčias laiku gauti ir analizuoti informaciją apie realias grėsmes ir jų galimas pasekmes. Tai gali būti: vaizdo stebėjimo kameros, gaisro saugos signalizacija, judėjimo jutikliai ir kiti.

 

Kaip tai atliekame?

saugos sistemų montavimas - atestatasMūsų įmonė ir jos darbuotojai turi patirtį saugos sistemų projektavime, įdiegime ir priežiūroje. Valstybės įmonė Statybos produkcijos sertifikavimo centras 2014 m. gegužės 29 d. UAB „Apsaugos komanda“ pratęsė teisę būti statinio rangovu gyvenamiesiems ir negyvenamiesiems pastatams bei kitos paskirties statiniams, rengiant statinių elektros inžinerines sistemas, nuotolinio ryšio (telekomunikacijų) inžinerines sistemas, apsaugines signalizacijas, gaisrinės saugos (signalizacijos) inžinerines sistemas. Kvalifikacijos atestato Nr. 4845.

Aukštos kvalifikacijos, atestuoti ir ilgametės patirties turintys specialistai suprojektuos, įrengs įvairaus sudėtingumo apsaugos ir gaisro signalizaciją, vaizdo stebėjimo, įrašymo ir praėjimo kontrolės sistemas butuose, biuruose, gamyklose ar bankuose.

„Apsaugos komanda“ gali užtikrinti įvairios paskirties ir įvairaus sudėtingumo objektų elektroninę apsaugą, įspėjančią apie nesankcionuotą asmenų patekimą į patalpas ar teritoriją. Tai gali būti nesudėtingos techninės apsaugos sistemos, kurioms naudojami nedideli objekto apsaugos pulteliai ir klasikiniai magnetiniai, infraraudonųjų spindulių ir stiklo dūžio jutikliai, ar sudėtingos kompleksinės sistemos.

Aukšto apsaugos lygio reikalaujančiuose objektuose „Apsaugos komanda“ diegia sudėtingas sistemas, kurios gali būti integruotos su įėjimo, stebėjimo, apskaitos ir kitomis sistemomis. Tokiose sistemose naudojami patikimesni jutikliai, ypač lankstūs  apsauginės objekto apsaugos pultai ir kita moderni technika.

„Apsaugos komanda“ gali pasiūlyti platų tokių gamintojų kaip „GE Security“, „DSC“, „Paradox“, „Bosch“ ir kt. techninių apsaugos sistemų spektrą.

 

Konsultavimas

Bendrovė, rengdama saugos sistemų įdiegimo projektus, konsultuoja saugos sistemų valdymo srityse. Kvalifikuoti įmonės konsultantai - specialistai pakonsultuos dėl optimalių sprendimų, kurie padės sumažinti projekto techninės dalies vykdymo kaštus, o prireikus parengs galimybių studijas. Tokiu būdu projekto vykdytojas galės remtis esamos būklės analizės rezultatais.

Mes padėsime Jums nuspręsti, kokia apsaugos sistema reikalinga, ir padėsime pasirinkti tinkamiausią sistemos tipą bei komplektaciją, suprojektuosime sistemą, kuri atitiks Jūsų norus ir saugumo reikalavimus.

Įmonės specialistai, vadovaudamiesi projekto techninėmis nuostatomis:

 • Išnagrinėja techninėje užduotyje pateikiamas užduotis;
 • Išanalizuoja sprendimų alternatyvas;
 • Įvertina jų įgyvendinimo tikslingumą, realumą ir vertę;
 • Nustato optimaliausios techninės projekto dalies įgyvendinimo galimybes, investicijų kainas;
 • Atlieka projekto poveikio aplinkai, įgyvendinimo rizikos bei finansinę analizes;
 • Sudaro subalansuotą finansavimo planą.

Apžiūrėję objektą ir išanalizavę aplinkybes, klientui pasiūlome kelis sprendimo variantus, rekomenduodami patikimiausią.

 

Projektų rengimas

Bendrovė rengia ir vykdo projektus techninių saugos sistemų valdymo srityse:

 • apsaugos signalizacijos sistemas;
 • priešgaisrinės signalizacijos sistemas;
 • vaizdo stebėjimo sistemas;
 • įeigos kontrolės sistemas;
 • prekių apsaugos ir kasų stebėjimo sistemas.

Apsaugos sistemų projektavimas apima tris pagrindinius etapus:

 • pavojų ir rizikos veiksnių nustatymas ir analizė;
 • sistemos projektavimas ir įrangos parametrų parinkimas;
 • projekto įgyvendinimas ir koregavimas.

Apsaugos sistemų koncepcijas rengia įmonės projektų vadovai ir projektuotojai, bendradarbiaudami su klientu. Mes atsižvelgiame į firmos veiklos rūšį, objekto vietą ir statybines ypatybes. Remdamiesi rizikos ir saugos koncepcijų analizės rezultatais, parenkame saugos sistemos struktūrą ir reikalingą įrangą.

 

Saugos sistemų įdiegimas

Instaliavimo darbus atlieka darbo patirtį turintys specialistai. Technikos specialistai montavimo darbus atlieka operatyviai ir kokybiškai. Vykdoma garantinė ir pogarantinė priežiūra.

Užsisakyti mūsų teikiamas paslaugas 

Paspaudę šią nuorodą, atsiversite paslaugos užsakymo puslapį. Jį užpildę, iš UAB „Apsaugos komanda“ gausite išsamų pasiūlymą.

Detalesnę informaciją galite gauti, paskambinę į UAB „Apsaugos komanda“ bet kurį filialą.