fbpx
Elektros instaliacijos atnaujinimas

Elektros instaliacijos atnaujinimas

Pasenusi, netvarkinga patalpų ar lauko elektros instaliacija kelia tiek gaisro, tiek elektros smūgio pavojų. Ribotas elektros energijos pralaidumas tampa problema ir buto, ir ofiso patalpose. Išties nepatogu, kai dėl per didelės apkrovos nėra galimybės įjungti keleto elektros prietaisų vienu metu ar vieno, bet galingesnio įrenginio. Todėl elektros instaliacijos atnaujinimas – tai sprendimas, kurį būtina priimti čia ir dabar. Tokiu būdu pasirūpinsite ne tik savo namų, artimųjų ar aplinkiniu saugumu, bei išvengsite nereikalingų nuostolių.

Nauji inžineriniai sumanymai bei šiuolaikiniai įtaisai padidins elektros energijos vartojimo efektyvumą. Vien jau apšvietimo paskirstymas zonomis ir jo galios poreikio tinkamas suplanavimas gyvenamame būste ar kiemo erdvėje šeimininkams suteiks papildomo komforto ir padės taupyti.

Elektros instaliaciją galima atnaujinti pakeičiant visas jos sudedamąsias dalis. Tuomet įrengiamas naujas automatų skydas, automatiniai jungikliai, parenkami tinkamo skerspjūvio variniai laidai, patikimi laidų sujungimai išsišakojimo vietose, komutaciniai aparatai (jungikliai, kištukiniai lizdai). Sumontuojamos nuotėkio relės, apsaugančios nuo elektros smūgio drėgnose patalpose, o esant poreikiui – ir įtampos lygintuvai, apsaugantys prietaisus nuo įtampos šuolių tinkle.

Tokią instaliacijos renovaciją patogiau planuoti drauge su būsto remontu. Dalinę elektros instaliacijos renovaciją tikslinga atlikti tuomet, kai siekiama minimalaus saugumo. Tuomet pakeičiamos ar atnaujinamos kritinės būklės instaliacijos dalys, be to įrengiamos pajungimo vietos naujai įsigytiems elektros prietaisams.

Kada reikalinga elektros instaliacijos renovacija?

Kas yra pasenusi elektros instaliacija ir kada laikas ją renovuoti, nesunku suprasti iš keleto požymių. Jei elektros jungikliai ar kištukiniai lizdai laikosi nestabiliai, šylą, kibirkščiuoja, skleidžia svylančios plastmasės kvapą, nesunku nujausti gręsiantį pavojų.

Jei vis dar naudojami seno tipo dviejų kontaktų kištukiniai lizdai ar aliuminiai laidai – juos būtina keisti. Būtina sutvarkyti tiesiogiai kyšančius iš sienos, netinkamai pritvirtintus ar tiesiog kabančius, kaistančius laidus. O taip pat, kai keletas elektros prietaisų jungiami į vieną kištukinį lizdą naudojant ilgintuvus, nėra nuotėkio relės, vidinės viršįtampių apsaugos. Į specialistu reikėtų kreiptis nedelsiant, jei išmeta saugiklius ar prilietus prietaisą krečia elektra.

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė