fbpx
Jūsų turtas - patikimose rankose

Materialinių vertybių pervežimas

Pasirūpiname Jūsų materialaus turto saugiu pervežimu iš vienos vietos į kitą. Pervežame pinigus, vertybinius popierius, vertingus daiktus bei kitą materialų turtą, vykdome inkasaciją, esant reikalui lydime Jūsų krovinį iki saugios vietos visoje Lietuvoje.

Materialinių vertybių pervežimas

Vykdome kliento pageidaujamų vertybių pervežimą su apsauga. Tuo tikslu organizuojame tinkamas transporto priemones ir pervežimo metu vykdome jų apsaugą.

Krovinių palyda

Vykdome gabenamo turto ir jį lydinčių asmenų bei dokumentų apsaugą. Apsaugos ekipažas automobiliu lydi kliento transporto priemonę į reikiamą vietą. Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir Lenkijoje šios funkcijos vykdymo estafetę perima mūsų partneriai tose valstybėse.

Inkasacija

Vykdome inkasaciją vadovaudamiesi normatyvinių aktų, Lietuvos banko ir kliento reikalavimais.

Esame pasiruošę Jums padėti

 • Galime ne tik pasirūpinti Jūsų materialaus turto pervežimu, bet ir pakonsultuoti apsaugos organizavimo bei jos tobulinimo klausimais.
 • Visus signalizacijos sistemos pranešimus, telefoninius pokalbius su CSP, duomenis apie patrulinių ekipažų judėjimą kaupiame CSP duomenų bazėse, saugome, o reikalui esant galime pateikti klientui.
 • Neįvykdę savo įsipareigojimų, dėl mūsų kaltės patirtą žalą atlyginame, nes mūsų civilinė atsakomybė apdrausta draudimo kompanijos „BTA Insurance Company“ SE filiale Lietuvoje.

Taisykles ir sąlygas skaitykite čia.

Teikiamos paslaugos

 • Materialinių vertybių pervežimas
 • Krovinių palyda
 • Inkasacija
Sudomino paslauga? Norite užsisakyti?

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Verkių g. 31A,
  LT-09108 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė