fbpx
Apsaugos sistemų montavimas

Apsaugos sistemų montavimas

Patalpų apsauga yra itin aktuali tema, kurios svarba kasmet vis auga. Kas tai nulėmė? Vis dėlto, Lietuvoje per metus įvyksta tūkstančiai vagysčių, tad nenuostabu, jog beveik visi privačią nuosavybę turintys žmonės stengiasi to išvengti įsirengdami apsaugos sistemas. Šiuo metu jų pasirinkimas rinkoje yra itin platus: laidinės ir belaidės, tiesioginio ir nuotolinio valdymo, vaizdo stebėjimo ir aplinkos fiksavimo sistemos ne tik suteikia galimybę stebėti pasirinktą erdvę, bet ir gali informuoti apie gaisro pavojų bei siųsti pranešimus apie įvykusį saugos pažeidimą. Deja, šios funkcijos kartais gali nesuveikti, tačiau to priežastimi daugeliu atvejų nėra sistemos defektai ar prasta įrangos kokybė. Pagrindinis šių nesklandumų kaltininkas: neprofesionaliai atliktas įrengimas. Apžvelkime, kas svarbiausia montuojant apsaugos sistemas ir kodėl verta patikėti šį darbą specialistams.

Kodėl negalima patiems atlikti montavimo darbų?

Neprofesionaliai atlikti patalpų apsaugos montavimo darbai dažniausiai yra savarankiškų bandymų pasekmė. Daugelis namų ar kitų erdvių apsaugos sistemas įsigyjančių žmonių tiki, jog jas įrengti gali patys – juk taip patogiau ir pigiau! Tačiau tiesa pasirodo visai kitokia: apsaugos sistemos patalpoms yra ganėtinai sudėtingi mechanizmai, o nesėkmingo montavimo taisymas ir įrangos keitimas gali kainuoti tikrai brangiai. Be to, neteisingai įrengta patalpų apsauga įsilaužimo atveju gali visai nesuveikti, tad ne tik atneš didelių nuostolių, bet ir atims saugumo jausmą savo pačių namuose.

Itin sudėtinga yra tinkamai sumontuoti laidines apsaugos sistemas. Tam reikia specifinių žinių ir kvalifikacijų: reikia mokėti tiesti kabelius, išvedžioti juos teisingais kampais ir atstumais, žinoti, kokio tipo laidai yra reikalingi kiekvienam sistemos komponentui. O kabelių išvedžiojimas net nėra sudėtingiausia dalis: sunkiausia yra pačiam sukonfigūruoti apsaugos sistemų programas, nes tam instrukcijų gali nepakakti.

Nors belaidės apsaugos sistemos patalpoms yra kiek paprastesnės, net ir išvengus laidų vedžiojimo tenka susidurti su strateginiu daviklių išdėstymu. Jų funkcionalumą gali nulemti įvairūs veiksniai: temperatūra, apšvietimas, tiksli lokacija ar net patalpos garso izoliacija. Taigi, pasirinkę patalpų apsauga pasirūpinti patys, rizikuojate savo gerove ir turto saugumu.

Kiek trunka apsaugos sistemų įrengimas?

Apsaugos sistemų įrengimas – tai procesas, neturintis fiksuotos laiko trukmės. Montavimo terminas gali priklausyti nuo sistemos sudėtingumo, komponentų skaičiaus ir pačių meistrų kompetencijos. Įrenginėjant laidines saugos technologijas, procesas gali užtrukti ilgiau, nes reikia išvedžioti kabelius; ruošiant priešgaisrinę apsaugos sistemą, daugiau laiko užims diagnostinė montavimo dalis. Taigi, apsaugos sistemų įrengimas gali užtrukti nuo vienos darbo dienos iki visos savaitės. Žinoma, greičiausiai šią užduotį gali atlikti saugos technologijų specialistai, tad jei jus spaudžia laikas, itin nerekomenduotina tuo užsiimti patiems ar patikėti šį darbą pradedančioms įmonėms. Ilgą apsaugos sistemų montavimo patirtį turintys profesionalai pasirūpins jūsų namų ar kitų patalpų sauga greitai ir kokybiškai.

Jei ieškote profesionalų, kurie pasirūpins namų saugumu, „Apsaugos komanda“ yra kaip tik tai, ko reikia. Įmonė parduoda apsaugos sistemas ir teikia montavimo bei konsultavimo paslaugas jau daugiau nei 20 metų! Atsiųskite mums užklausą internetu ir kartu apžvelgsime jūsų poreikius ir patarsime, kurią apsaugos sistemą verta pirkti. Be to, „Apsaugos komanda“ ne tik padės suprasti šių prietaisų veikimą, bet ir pasirūpins jų priežiūra. Be to, mūsų elektroninėje parduotuvėje įvairių tipų apsaugos priemonėms dažnai taikomos akcijos, tad galėsite jas įsigyti su nuolaida. Puikus kainos ir kokybės santykis yra mūsų komandos išskirtinis bruožas – užsisakykite mūsų paslaugas ir įsitikinsite tuo patys!

Gaukite pasiūlymą

    Dominančios paslaugos:

    Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
    Žirmūnų g. 139,
    LT-09120 Vilnius
    Gaukite pasiūlymą Parduotuvė