fbpx
Panevėžio filialas
Nemuno g. 79, LT-37355 Panevėžys

Vadybininkai

Marius Kličmanas

Apie filialą

Apsaugos Komandos Panevėžio filialas savo veiklą pradėjo 1996 metais ir tapo pirmąją saugos tarnyba Panevėžio mieste. Tai taip pat vienas seniausių Komandos filialių, savo veiklą pradėjęs nuo 50 stebimų objektų, o šiuo metu jų turi jau daugiau nei 2 800. Greitojo reagavimo ekipažai visą parą budi ir reaguoja į iškvietimus Panevėžio, Kupiškio, Pasvalio bei Biržų miestuose ir rajonuose.

Savo turtą ir ramų miegą mums patikėjo AB „Panevėžio statybos trestas“, UAB „Lemora“, AB „Panevėžio keliai“, UAB „Scandagra“,  AB „Panevėžio butų ūkis“, VŠĮ „Respublikinė Panevėžio ligoninė“, Panevėžio miesto savivaldybė, UAB „Aukštaitijos vandenys“, UAB „CGATES“, AB „Lietkabelis“ ir daugelis kitų. Savo turtą mums taip pat patikėjo nemažai Panevėžio miesto ir rajono gyventojų.

Sukauptos profesinės žinios ir ilgametė patirtis apsaugos paslaugų teikimo srityje sąlygoja kiekvieno mūsų komandos nario tinkamą pasirengimą operatyviai reaguoti ir suteikti pagalbą, kai jos labiausiai reikia. Drausmė, darbuotojų kompetencija, komandinis darbas bei gera techninė bazė – tai veiksniai, užtikrinantys patikimumą ir nepriekaištingą paslaugų kokybę teikiant visų rūšių apsaugą mūsų klientams.

Visada su Jumis – APSAUGOS KOMANDOS Panevėžio filialas.

Gaukite pasiūlymą Parduotuvė