fbpx
Pamirškite rūpesčius - mes saugome Jūsų užnugarį

Fizinė apsauga

Fizinė apsauga – tai renginio, objekto, teritorijos ar asmens apsauga, kai techninių priemonių naudojimas nėra pakankamas ir yra reikalingas fizinis apsaugos darbuotojų dalyvavimas. Dažniausiai fizinės apsaugos prireikia masinių renginių metu, tokių kaip šventės, koncertai, festivaliai bei tam tikrų objektų apsaugai, pavyzdžiui parduotuvėms, gamybinėms patalpoms ir sandėliams.

Fizinės apsaugos tikslas:

 • Fizinėmis priemonėmis užtikrinti viešąją tvarką.
 • Apsaugoti objektus, užtikrinti vidinių darbo taisyklių ir procesų laikymąsi.
 • Apsaugoti asmenis, kurių sveikatai ar gyvybei gręsia pavojus.

Renginių apsauga

Vykdome kompleksinę apsaugą ir viešosios tvarkos palaikymą įvairių masinių renginių, tokių kaip šventės, koncertai, festivaliai, konferencijos, pasitarimai, sportiniai ir kiti renginiai, metu. Mūsų darbuotojai parengti saugoti žmones, materialines vertybes, užtikrinti viešąją tvarką, renginiuose dalyvaujančių asmenų bei svečių palydą ir saugumą renginių metu, bendradarbiaujant su policija.

Budėjimas postuose ir teritorijose

Vykdome fizinę objektų apsaugą, nuolatos ar tam tikru laiku budint ginkluotam apsaugos darbuotojui. Jis užtikrina objekte nustatytą tvarką ir leidimų rėžimą, reaguoja į pavojaus signalus, sulaiko nustatytos tvarkos pažeidėjus, vykdo kitas funkcijas, susijusias su objekto apsauga. Iškilus pavojui, apsaugos posto darbuotojui į pagalbą atvyksta reikiamas kiekis mobiliųjų patrulinių ekipažų.

Patruliavimas

Teikiant patruliavimo paslaugą, apsaugos patrulių ekipažas periodiškai, keletą kartų per parą, tarpusavyje suderintu laiku patikrina objektą, įvertina situaciją patalpose bei pastato išorėje.

Asmenų apsauga

Jeigu Jūsų arba Jūsų šeimos narių gyvybei ar sveikatai gresia pavojus, specialiai parengti saugos darbuotojai užtikrins asmens saugumą.

Esame pasiruošę Jums padėti

Gyvename technologijų pasaulyje, tačiau kai kurios užduotys vis dar negali būti atliekamos kompiuterių. Negalime pamiršti ir kas yra fizinė apsauga – tai vienintelis sprendimas situacijose, kurios reikalauja žmogaus įsikišimo. Fizinės apsaugos paslaugos yra suplanuoti apsaugos darbuotojo budėjimai saugant objektą ir jame esantį turtą. Profesionalai greitai nustato grėsmes, identifikuoja kas tai ir priima sprendimus, apsaugančius nuo nelaimių. Žinoma, geriausia, kai fizinė apsauga yra derinama su šiuolaikinėmis technologijomis.

„Apsaugos komanda“ siūlo fizinės apsaugos paslaugas. Tai puikus sprendimas tiems objektams, kur apsauga reikalinga laikinai, taip statyboms, sandėliams ir pan. Jei domina šios paslaugos kaina, pateikite užklausą internetu. Mūsų specialistai susisieks ir pasiūlys tinkamiausią sprendimą, o jei reikia saugoti daugiau objektų – aptars, kokia gali būti taikoma akcija ar nuolaida.

 • Galime ne tik suteikti fizinę apsaugą, bet ir pakonsultuoti apsaugos organizavimo bei jos tobulinimo klausimais.
 • Visus signalizacijos sistemos pranešimus, telefoninius pokalbius su CSP, duomenis apie patrulinių ekipažų judėjimą kaupiame duomenų bazėse, saugome, o reikalui esant galime pateikti klientui.
 • Neįvykdę savo įsipareigojimų, dėl mūsų kaltės patirtą žalą atlyginame, nes mūsų civilinė atsakomybė apdrausta draudimo kompanijos „BTA Insurance Company“ SE filiale Lietuvoje.

Taisykles ir sąlygas skaitykite čia.

Sudomino paslauga? Norite užsisakyti?

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė