fbpx
Protingi įrenginiai, užtikrinantys Jūsų saugumą

Apsaugos sistemos

Apsaugos sistemos, priklausomai nuo patalpų savininko poreikių, gali reaguoti į judesius, garsus, stiklo dūžius, sienų ardymą, langų ar durų atidarymą, taip pat į patalpoje esančius dūmus, vandens nutekėjimą ar elektros įtampos dingimą.

Mūsų ekspertai įvertinę objekto rizikos lygį, galimas grėsmes ir reikalingas technines priemones optimaliam saugumo lygiui užtikrinti, suprojektuos bei įrengs sistemą, kuri atitiks Jūsų norus ir saugumo reikalavimus. Taip pat – patars, kaip elgtis ekstremaliose situacijose.

Apsaugos sistemų montavimas ir priežiūra

Butuose, biuruose, gamyklose, bankuose projektuojamos ir instaliuojamos įvairaus sudėtingumo elektroninės apsaugos sistemos – nuo apsaugos bei gaisro signalizacijų iki sudėtingų kompleksinių sistemų. Visų šių įrenginių tikslas yra įspėti gyventojus ar pastato savininkus apie nesankcionuotą asmenų patekimą į patalpas arba teritoriją.

Mūsų technikos specialistai yra sukaupę didelę patirtį saugos sistemų projektavime, montavime bei priežiūroje. Jie vykdo bet kokio sudėtingumo apsaugos ir gaisro signalizacijos, stebėjimo, įrašymo, praėjimo kontrolės ir kitų apsaugos sistemų montavimo darbus bei techninę priežiūrą.

Po apsaugos sistemų įdiegimo vykdome garantinę ir pogarantinę priežiūrą. Avarinę techninę priežiūrą užtikriname visoje Lietuvoje 24 valandas per parą. Planinę techninę priežiūrą vykdome profilaktiškai pagal sutartyje numatytas taisykles.

Esame pasiruošę Jums padėti

 • Mes ne tik įrengiame apsaugos sistemas, bet ir konsultuojame įmones ir privačius asmenis apsaugos organizavimo, signalizacijos įrengimo bei jos tobulinimo klausimais.
 • Visus signalizacijos sistemos pranešimus, telefoninius pokalbius su CSP, duomenis apie patrulinių ekipažų judėjimą kaupiame duomenų bazėse, saugome, o reikalui esant galime pateikti klientui.
 • Neįvykdę savo įsipareigojimų, dėl mūsų kaltės patirtą žalą atlyginame, nes mūsų civilinė atsakomybė apdrausta draudimo kompanijos „BTA Insurance Company“ SE filiale Lietuvoje.

Taisykles ir sąlygas skaitykite čia.

Diegiamos sistemos

 • Patalpų apsaugos sistemos
 • Priešgaisrinės apsaugos sistemos
 • Vaizdo stebėjimo
 • Įeigos kontrolės
 • Prekių apsaugos ir kasų stebėjimo sistemos
 • Apsaugos sistemų montavimas ir priežiūra
 • Avarinių gedimų šalinimo įkainiai
Sudomino paslauga? Norite užsisakyti?

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:
  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Verkių g. 31A,
  LT-09108 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė