fbpx
Mes esame viena komanda

Mes esame viena komanda

APSAUGOS KOMANDA – tai viena seniausių ir didžiausių saugos tarnybų Lietuvoje, turinti savo tradicijas ir ilgametę patirtį.

Mūsų stiprybė – įmonėje dirbantys lojalūs, energingi, darbštūs, griežtai etikos normų paisantys darbuotojai, kurie kiekvieną dieną ir naktį saugo mūsų klientų gyvenamąjį būstą, kilnojamąjį ir nekilnojamąjį turtą, saugo juos nuo nusikalstamo kėsinimosi į jų gyvybę ar sveikatą.

APSAUGOS KOMANDA pirmoji Lietuvoje pradėjo saugoti objektus techninėmis priemonėmis ir, suveikus signalizacijai, siųsti patrulines grupes. Per ilgus veiklos metus sukaupta patirtis bei į ateitį orientuota įmonės politika, APSAUGOS KOMANDAI leidžia kurti privačios apsaugos paslaugų standartus Lietuvoje bei teikti savo klientams aukščiausios kokybės sprendimus.

APSAUGOS KOMANDOS profesionalumą ir patikimumą pripažįsta šimtai klientų, tarp kurių – stambiausios šalies bei užsienio įmonės, draudimo kompanijos, privačios bendrovės bei pavieniai asmenys.

Komanda logotipas

Misija

Mūsų pagrindinė misija ir tikslas yra užtikrinti savo klientų turto ir gyvybės saugumą teikiant pačios aukščiausios kokybės paslaugas už prieinamą kainą. Norime, kad mūsų klientai galėtų būti visiškai ramūs ir jaustis apsaugoti bet kurioje situacijoje.

Vizija

Mūsų vizija yra teikti naujus bei pačius pažangiausius technologinius sprendimus ir paslaugas, kurios taptų standartu visoms apsaugos srityje dirbančioms įmonėms. Norime išlaikyti lyderiaujančias pozicijas apsaugos srityje ir būti etiška, į ateitį orientuota bendrove.

Vertybės

Patikimumas, sąžiningumas, kompetencija ir inovatyvumas. Šiais principais grindžiame savo įmonės veiklą jau nuo 1994 metų, šių principų laikysimės ir ateityje.

Gaukite pasiūlymą Parduotuvė