fbpx
Gera gyventi saugiuose namuose

Elektroninė apsauga

Vykdome namų, butų, sodybų, biurų ir kitų patalpų, prijungtų prie centrinio stebėjimo pulto (CSP), apsaugą.  Elektroninė namų apsauga yra vienas patikimiausių apsaugos būdų, nes objektai yra saugomi 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Suveikus saugomų patalpų signalizacijos sistemai, į įvykio vietą nedelsiant yra išsiunčiamas ginkluotas patrulinis ekipažas ir informuojamas savininkas ar jo nurodyti asmenys, o esant reikalui yra iškviečiamos ir kitos specialiosios tarnybos – policija, gaisrinė, greitoji, ar dujų tarnyba.

Išplėtotos ryšio technologijos mums leidžia prie CSP prijungti net ir nutolusius nuo miesto objektus, pvz. sodybas, vienkiemius, vaizdingose, bet sunkiai privažiuojamose vietose. Mūsų sistemų diegimo specialistai, atsižvelgę į objekto vietą ir ryšio galimybes, pasiūlys patikimą ryšį užtikrinantį sprendimą.

6 mėnesių pinigų grąžinimo garantija

Jeigu esate fizinis asmuo ir norite saugoti savo būstą, tačiau nesate tikri, kad UAB Apsaugos Komanda yra geriausias pasirinkimas, ne bėda, mes Jums suteikiame galimybę net 6 mėnesius pasinaudoti mūsų elektroninės apsaugos paslaugomis ir dėl tam tikrų priežasčių netikus mūsų paslaugoms, susigrąžinti visus Jūsų per 6 mėnesius įmokėtus pinigus. Jeigu paslaugos laikotarpiu Jums bus suteikta ryšio įranga, mes išskaičiuosime tik šios įrangos nuomos ir darbų vertę iš Jums grąžintinos sumos.

Žalos atlyginimo garantija

Jeigu esate fizinis asmuo ir svarstote ką pasirinkti namų turto draudimą ar saugos tarnybos paslaugas, mes Jums turime kompleksinį sprendimą. Draudimo sąlygose nustatyta tvarka Jums bus atlyginti patirti namų turto nuostoliai iki 15000 eurų sumos. Plačiau…

Darbo laiko kontrolė

Klientui pageidaujant vykdome saugomų objektų darbo laiko kontrolę. Patekti į saugomas patalpas ne darbo metu galima tik tinkamai informavus CSP operatorių.

Patruliavimas

Patruliniai ekipažai periodiškai, keletą kartų per parą, suderintu laiku patikrina objektą, įvertina situaciją patalpose bei pastato išorėje.

Pavojaus mygtukas

Tai apsaugos priemonė užtikrinanti itin greitą reagavimą į pavojaus signalą. Nuspaudus mygtuką ir CSP gavus pranešimą, padidinto prioriteto tvarka, į pagalbą siunčiamas vienas ar keli patruliniai ekipažai, kurie atvykę neutralizuoja kilusį pavojų žmonėms ar turtui. Pavojaus mygtukas gali būti stacionarus arba nešiojamas.

Esame pasiruošę Jums padėti

Elektroninė apsauga yra geriausias sprendimas tiek gyvenamųjų patalpų, tiek biuro apsaugai yra elektroninė apsauga. Ji tinka tiek patalpų, tiek turto apsaugai, o taip pat padeda apsaugoti ir žmonių sveikatą ar net gyvybę. Elektroninės apsaugos sistemos yra sujungtos su „Apsaugos komanda“ valdymo centru, tad gavus signalą, siunčiamas ekipažas, kuris patikrina, kas yra nutikę. Tokios apsaugos paslaugos yra itin efektyvios, nes užtikrina greitą reagavimą.

Pasirūpinkite elektronine apsauga savo namams ar biurui ir galėsite ramiai miegoti naktimis. Pateikite mums užklausą internetu ir gausite geriausios kainos pasiūlymą. Prekiaujame profesionalia įranga, o mūsų klientams sutaupyti padeda taikomos nuolaidos ir akcijos. Mūsų specialistai suteiks visą reikalingą informaciją, paaiškins kas tai yra elektroninė apsauga ir kokie jos privalumai.

 • Mes ne tik įrengiame apsaugos sistemas, bet ir konsultuojame įmones ir privačius asmenis apsaugos organizavimo, signalizacijos įrengimo bei jos tobulinimo klausimais.
 • Visus signalizacijos sistemos pranešimus, telefoninius pokalbius su CSP, duomenis apie patrulinių ekipažų judėjimą kaupiame ir saugome duomenų bazėse, o reikalui esant galime pateikti klientui.
 • Neįvykdę savo įsipareigojimų, dėl mūsų kaltės patirtą žalą atlyginame, nes mūsų civilinė atsakomybė apdrausta draudimo kompanijos „BTA Insurance Company“ SE filiale Lietuvoje.

Taisykles ir sąlygas skaitykite čia.

Saugomi objektai

 • Namai
 • Butai
 • Sodybos
 • Biurai
 • Parduotuvės
 • Prekybos centrai
 • Sandėliai
 • Dirbtuvės
 • Statybvietės
 • Kitos patalpos
Sudomino paslauga? Norite užsisakyti?

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė