fbpx
Saulės elektrinės

Saulės elektrinės

Mes žinome, kad saulės energija yra viena iš aukščiausios kokybės ir švariausių energijos šaltinių. Todėl mes stengiamės pasiūlyti savo klientams geriausią ir efektyviausią saulės elektrinių montavimo patirtį.

Saulės elektrinių įrengimas

Mūsų komanda susideda iš patyrusių technikų ir inžinierių, kurie atlieka visus darbus nuo konsultavimo iki įrengimo ir palaikymo. Mes taip pat žinome, kaip svarbu yra atlikti saugų ir patikimą montavimą, todėl mes naudojame tik aukščiausios kokybės įrenginius ir medžiagas.

Be to, mes suteikiame ilgalaikes garantijas ir palaikymą, kad jūsų saulės elektrinė būtų veikianti ir efektyvi visą jos gyvavimo laiką. Dirbame be tarpininkų ir turime visus reikalingus sertifikatus saulės elektrinių įrengimui. Viskas iš vienų rankų!

Nereikia vargti dėl sudėtingų techninių detalių ar dokumentų rengimo – mes padėsime jums viso proceso metu. Mes žinome, kad šis procesas gali būti sudėtingas, todėl mes esame pasirengę padėti jums su visomis reikiamomis formomis ir dokumentais, kad procesas būtų kuo paprastesnis ir greitesnis. Nuo pirmosios konsultacijos iki objekto pridavimo – viskuo pasirūpinsime mes!

Dirbame tik su patikimais gamintojais

Mes prekiaujame tik patikimų ir žinomų gamintojų saulės elektrinių įrangą, todėl galite būti tikri, kad gausite aukštos kokybės produktą. Mes pasitikime savo prekėmis ir žinome, kad jos atitiks jūsų reikalavimus.

Be to, mes galime pasiūlyti platų asortimentą, kad atitiktume visus jūsų poreikius. Galime pasiūlyti įvairių dydžių ir galios saulės elektrines, kurios idealiai tiks ir namams ir verslui.

Mes žinome, kad perkant saulės elektrinę yra daug klausimų, todėl mes esame čia, kad padėtume jums išsirinkti geriausią sprendimą. Mes patariame ir atsakome į visus jūsų klausimus, kad jūs galėtumėte pasirinkti patikimą saulės elektrinę.

Jei norite tiesiog įsigyti saulės elektrinės įrangą ir atlikti montavimo darbus patys, mes galime sukomplektuoti ir pasiūlyti jums įsigyti visą reikalingą įrangą.

Susisiekite su mumis ir mes padėsime jums išsirinkti geriausią sprendimą jūsų poreikiams ir finansinėms galimybėms. Mes esame čia, kad padėtume jums pradėti savo kelią į energetinį nepriklausomumą!

Taisykles ir sąlygas skaitykite čia.

TEIKIAMOS PASLAUGOS

 • Saulės elektrinių įrengimas
 • Prekyba saulės elektrinių įranga
 • Konsultacijos, APVA dokumentų rengimas
 • Sužinokite daugiau
Domina? Visada maloniai padėsime!

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė