fbpx
Asmens apsauga

Asmens apsauga

Asmens apsauga – tai vienas iš fizinės apsaugos būdų. Asmens apsaugos užduotis yra užtikrinti kliento ramybę ir komfortą, užkirsti kelią užpuolimo pavojui, apsaugoti kliento sveikatą bei gyvybę. Aukšto lygio fizinė asmens apsauga apima kliento aplinkos tyrimą, nuolatinį situacijos stebėjimą, judėjimo maršrutų saugumo užtikrinimą, įėjimo ir išėjimo iš pastatų saugumo užtikrinimą, vietų, kuriose lankosi klientas, kontrolę.

Apsaugos darbuotojai iš anksto numato, aptinka ir pašalina grėsmes bei, prireikus, apriboja prieigą prie saugomo asmens. Apsaugininkams greitai ir efektyviai išspręsti įvairius konfliktus ir pavojingas situacijas padeda kovos menų bei šaunamųjų ginklų išmanymas, išlavintas strateginis ir taktinis mąstymas. Darbuotojai imasi veiksmų tik tuomet, kai kyla tiesioginis pavojus jų klientui. Kitais atvejais jie diskretiškai laikosi savo kliento kasdienio ritmo ir tinkamų elgesio taisyklių.

Kada reikalinga fizine asmens apsauga?

Saugiai jaustis svarbu ir namuose, ir darbe. Saugumas leidžia išlikti produktyviam visą dieną, užtikrina ramybę ir komfortą. Todėl asmeninė palyda pravers vadovui, vykstančiam į svarbų verslo sandorį, ar itin didelį spaudos dėmesį patiriančiam žmogui.

Asmeninė apsauga būtina sulaukiantiems tiesioginių ar netiesioginių grasinimų, konfliktuojantiems su itin agresyviais asmenimis. Jei išvykstate į kelionę ir nerimaujate dėl namuose liekančios savo šeimos, jų saugumu pasirūpinti gali asmens apsaugos darbuotojai.

Patikėkite apsaugą mums!

Asmeninė apsauga šiandien yra ne prabanga, o naujas būdas apsaugoti save, savo vaikus ir artimuosius nuo įvairių pavojų ar net nusikaltimų. Natūralu, jog sveikatą ir gyvybę norisi patikėti tik nepriekaištingos reputacijos saugos įmonėms.

Mūsų komandos teikiamomis paslaugomis klientai pasitiki jau daugiau nei dvidešimt penkerius metus. Įmonės asmens apsaugos personalą sudaro labiausiai apmokyti ir patyrę darbuotojai, pasižymintys puikiomis psichologinėmis ir fizinėmis savybėmis, įveikę griežtą profesinę atranką.

Esant poreikiui, paslaugos gali būti teikiamos dvidešimt keturias valandas per parą. Kvalifikuotas darbuotojas apsigyvena jūsų namuose, lydi į darbovietę ar verslo keliones, užtikrina šeimos narių saugumą. Kritinėmis situacijomis apsaugos centras gali siųsti patrulių komandą ir suteikti papildomos pagalbos.

Mes galime suteikti ne tik fizinę apsaugą, bet ir konsultuojame apsaugos organizavimo bei jos tobulinimo, paslaugų kainos optimizavimo klausimais.

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė