fbpx
Belaidės lauko stebėjimo kameros

Belaidės lauko stebėjimo kameros

Šiuolaikiniai vaizdo stebėjimo sprendimai leidžia pasirūpinti namų ar kitos teritorijos apsauga greitai ir paprastai. Belaidės lauko stebėjimo kameros yra montuojamos greitai, gali būti naudojamos net ir ten, kur nėra elektros, ir patikimai atlieka savo darbą. Jos suteikia galimybę tiesiogiai stebėti aplinką ir laiku nustatyti galimą grėsmę. Tai inovatyvus sprendimas, padedantis apsisaugoti nuo įsibrovimų, vagysčių ir žalos turtui. Sparčiai populiarėjančios belaidės technologijos leidžia naudotis įvairiais pranašumais.

Kokie bevielės lauko stebėjimo kameros privalumai?

Anksčiau elektros tinklas buvo reikalingas visoms kameroms, tačiau technologijoms tobulėjant rinkoje pasirodė modernios bevielės lauko stebėjimo kameros, pasižyminčios daugybe privalumų. Lengvesnis šių kamerų montavimas, patikimas veikimas ir puiki vaizdo kokybė užtikrina universalų pritaikymą. Jos patikimai apsaugos ne tik namų kiemą, bet ir sodybą, garažą, lauke gyvenančius naminius augintinius. Šios kameros yra visiškai saugios, o maitinimas elektra joms nėra būtinas – tai suteikia plačias pritaikymo galimybes.

Nors laidinės kameros vis dar naudojamos, jų įrengimas kartais gali kelti nemenkų iššūkių. Žinoma, viskas yra išsprendžiama, tačiau išauga bendra įrengimo kaina, apsaugos sistemos montavimas trunka ilgiau. Bevielės lauko stebėjimo kameros veikia autonomiškai, tad jas galima įrengti negadinant pastato fasado apdailos, statybose ar kituose objektuose, kuriuose nėra galimybės išvedžioti laidus.

Belaidės lauko stebėjimo kameros taip pat labai praverčia, kai vaizdo stebėjimo funkcija reikalinga tik laikinai. Tokiu atveju net nebūtina šių kamerų pirkti – siūloma ir jų nuoma. Tai ekonomiškas sprendimas įvairių renginių, atvirų sandėliavimo vietų, stovėjimo aikštelių ir kitų funkcinių teritorijų apsaugai.

Laidinės kameros vis dar nepraranda savo populiarumo ir dėl stabilaus ryšio, tačiau belaidės lauko stebėjimo kameros nenusileidžia ir šioje srityje – ryšys yra stabilus ir patikimas. Žinoma, reikalingas stiprintuvas, kurį turėtų parinkti saugos sistemų profesionalai. Dažna klaida yra per silpno stiprintuvo pasirinkimas, kuris lemia ryšio trikdžius. Ši klaida pasitaiko, kai vaizdo stebėjimo sistema montuojama savarankiškai arba darbus atlieka mėgėjai. Patikėję darbus profesionalams galėsite pasitikėti savo apsaugos sistemas, o jos veikimui sutrikus nereikės dvejoti kas tai lėmė – profesionalai užtikrina ir saugos sistemų priežiūrą.

Kiek trunka montavimo darbai?

Belaides lauko stebėjimo kameras galima sumontuoti ir labai greitai – darbų trukmė priklauso nuo teritorijos dydžio ir visos apsaugos sistemos funkcionalumo. Svarbiausia yra tinkamai suplanuoti zonas, kad kameros galėtų stebėti visą plotą ir perimetrą. Jos tvirtinamos suplanuotose vietose, jei reikia, tvirtinami jutikliai ir kita įranga. Bevielės lauko stebėjimo kameros gali būti maitinimas įkraunamais akumuliatoriais arba saulės baterija. Pastarasis maitinimo būdas vis labiau populiarėja, nes yra ekologiškas, o kamerų įkrovimo nereikia tikrinti.

Įrengimas yra greitas ir nereikalauja jokių papildomų apdailos darbų, nes nereikia tiesti elektros kabelių. Dėl to belaides lauko stebėjimo kameras patogu ne tik įrengti – prireikus galima pakeisti jų buvimo vietą. Tai itin patogu, nes vasarą sužaliuoja medžiai ir krūmai, tad matomumas laikinai gali būti ribojamas.

Esminės užduotys įrengiant bevieles vaizdo stebėjimo sistemas yra geras interneto ryšys ir maitinimo šaltinių įrengimas. Renkantis kameras, maitinimas saulės energija, nereikės sukti galvos nei dėl elektros, nei dėl laidų. Tokias kameras galima montuoti po vieną arba sujungti į sistemą – vaizdo įrašymo įrenginys kaups duomenis, kuriuos esant poreikiui galima peržiūrėti.

Mes padėsime Jums išsirinkti!

„Apsaugos komanda“ parduoda ir montuoja įvairias saugos sistemas, laidines ir bevieles lauko stebėjimo kameras, signalizacijas kt. Daugiau apie mūsų siūlomas prekes ir paslaugas galite sužinoti internetu. Siūlome platų įrangos asortimentą ir profesionalius saugos sprendimus, kurie užtikrina patikimą apsaugą. Mūsų specialistai padės rasti tinkamiausią sprendimą, paaiškins kas yra svarbu renkantis lauko stebėjimo kameras, informuos, kokios akcijos vyksta šiuo metu ar kokios nuolaidos taikomos.

Mūsų svetainėje rasite daugiau informacijos apie siūlomą bevielių lauko stebėjimo kamerų asortimentą pardavimui ir nuomai. Visada siekiame padėti klientams rasti tinkamiausią sprendimą ir pasirūpinti savo namų bei turto saugumu. Rinkitės modernius apsaugos sprendimus, kurie veikia efektyviai ir yra draugiški gamtai – būtent šiais privalumais pasižymi belaidės kameros.

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė