fbpx
Elektros instaliacija blokiniame name

Elektros instaliacija blokiniame name

Kas yra elektros instaliacija? Kiekvienas nesunkiai įvardintų matomas išorines jos dalis gyvenamose patalpose – tai elektros jungikliai, kištukiniai lizdai, šviestuvų laidai. Kokį kartą tikrai grūdome atgal į sieną su kištuku išluptą jau ir taip vos besilaikiusią rozetę. Dar dažnam buto šeimininkui yra tekę darinėti elektros skydelio dureles. Mat dingus elektrai reikėjo įjungtų suveikusius saugiklius. Bet ar kada susimąstom, kad tie „atšokę“ saugikliai ar iš sienos kyšanti rozetė signalizuoja apie rimtą pavojų. Tokie ženklai praneša apie galimybę greitu laiku netekti šaldytuvo ar televizoriaus, ar net iškilusią grėsmę viso būsto saugumui. Sekantis patalpų savininko žingsnis neabejotinai turėtų būti – elektros instaliacijos atnaujinimas.

Kreipkitės į mus ir atliksime darbus nepriekaištingai!

Svarbu suprasti, jog vizualiai matomos elektros instaliacijos dalys – dar ne visa sistema. Neretai blokiniame name yra įrengti šiuolaikinių reikalavimų neatitinkantys aliuminio laidai, kabeliai įvesti be įžeminimo, instaliuotas elektros galingumas neatitinka reikiamos apkrovos. Todėl daugiabučio bendrųjų erdvių ar atskiro būsto instaliacijos trūkumus gali įvardinti ir pašalinti tik specialistas.

Mūsų įmonės teikiamos paslaugos yra kompleksinės. Tad ir bendrijos atstovams, ir buto savininkams galime užtikrinti išsamias konsultacijas, pasiūlyti keletą galimų sprendimų sumažinsiančių instaliacijos įrengimo ar renovacijos kainą, atlikti garantinę ir po garantinę priežiūrą.

Aukštos kvalifikacijos ir reikiamos atestacijos specialistai darbus atliks nepriekaištingai, laikydamiesi aukščiausių saugumo standartų ir reikalavimų. Tereikia susisiekti su mumis internetu ar telefonu ir viskas, kas susiję su elektros instaliacija, taps aišku ir paprasta.

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė