fbpx
Elektros instaliacija bute

Elektros instaliacija bute

Vis daugiau žmonių keliasi gyventi į didžiuosius miestus, tad vis labiau auga butų paklausa. Nesvarbu, įsigijote naujos ar senos statybos nekilnojamąjį turtą, buto elektros instaliacija aktuali kiekvienam daugiabučio gyventojui. Jei įsigijote naują butą su daline apdaila, tuomet elektros tinklų ir prietaisų montavimas yra neišvengiamas; jei keliatės į senos statybos pastatą, daugeliu atveju elektros instaliacijos atnaujinimas tampa ne pasirinkimu, o būtinybe. Net jei kraustotės į santykinai neseniai pastatytą būstą, yra rekomenduotina profilaktiškai reguliariai patikrinti elektros tinklų būklę. Vis dėlto, būtent saugiai ir tinkamai įrengta elektros instaliacija bute nulemia vietos gyvenimo kokybę, komfortą, o kartais – net ir gyventojų saugumą. Apžvelkime tai, kas yra svarbu norint įvertinti buto elektros tinklų būklę.

Kada laikas atnaujinti ir keisti?

Daugeliui klientų kyla klausimas: kam reikalingas keitimas, jei daugelyje daugiabučių elektros instaliacija puikiai veikia? Tiesa ta, jog daugelyje senos statybos daugiabučių elektros tinklų sistemos veikia, bet yra pavojingai prastos būklės. Kas tai nulėmė? Vis dėlto, jie buvo pastatyti beveik prieš pusę šimtmečio, kuomet instaliacijų apkrovos buvo gerokai mažesnės. Šiais laikais, daugeliui buitinės technikos reikia elektros srovės, tad elektros instaliacija daugiabutyje patiria per didelę apkrovą ir gali perkaisti arba užsidegti. Tiesa, tai aktualu ne tik senų butų gyventojams: netinkamas įrengimas gali sukelti gaisrą ir naujesnės statybos pastatuose, tad svarbu stebėti elektros tinklų būklę ir funkcionalumą.

Elektros instaliacijos gedimo požymiai:

–          Keisti garsai. Viena iš nerašytų taisyklių: elektros instaliacija bute neturėtų skleisti garso. Jei nereikia nė priglausti ausies, jog girdėtumėte iš kištukinio lizdo ar jungiklio sklindantį zvimbesį, traškėjimą ar kitą nebūdingą triukšmą, akivaizdu, jog iškilo problema ir vertėtų pasikviesti specialistą.

–          Dūmai arba kibirkštys. Pirmasis potencialaus gaisro požymis yra iš elektros lizdų ar jungiklių sklindantys dūmai arba kibirkštys. To ignoruoti negalima: tokiu atveju, skubiai ieškokite profesionalo pagalbos ir, jei įmanoma, kuo skubiau atjunkite elektros maitinimą.

–          Nuo elektros lizdų sklindanti kaitra. Tai ganėtinai elementaru – elektros lizdai neturėtų skleisti šilumos, tad tai pajutus, nenumokite ranka. To priežastimi gali būti prasti kontaktai, tad reikia pakviesti meistrą, galintį įvertinti situaciją.

–          Vis išmušami elektros saugikliai. Nors saugiklių darbas yra saugoti tinklus nuo perkrovų, tad išmušimų gali pasitaikyti, pastebėjus reguliarų to pasikartojimą, negalima atmesti gaisro grėsmės galimybės. Nepanikuokite, tačiau pakvieskite specialistą – jie galės įvertinti, ar saugiklis kaista, ar yra susidėvėjęs.

Kreipkitės į mus!

Prisiklausius apie dėl pasenusios elektros instaliacijos įvykusius nelaimingus atsitikimus, gali būti sunku nepasiduoti kraštutinumams: vieni yra linkę paranojiškai išsigąsti ir ieškoti bėdų ten, kur jų nėra; kiti tampa skeptikais ir tiki, jog kokybiškai sumontuota elektros instaliacija bute gali tarnauti dešimtmečius. Jei nesate tikri dėl savo namų elektros instaliacijos būklės ar pastebėjote nerimą keliančių ženklų, nesvyruokite tarp šių kraštutinumų – kreipkitės į „Apsaugos komandą“ apžiūrai ar konsultacijai ir atsiųskite mums užklausą internetu.

Pasitelkus profesionalų pagalbą, jums nereikės nuolatos pirkti vis naujų priemonių ir prietaisų elektros instaliacijos gedimams taisyti. Atminkite, kad nors savarankiškai tvarkyti kilusias problemas gali pasirodyti pigiau, ilgainiui tai atsieis daugiau – kvalifikacijų neturintys klientai dažnai nesuvokia, jog maža prekių ar paslaugų kaina taip pat atspindi ir žemą jų kokybę. Pasirinkę „Apsaugos komandą“, atrasite optimalų kainos ir kokybės santykį. Mūsų įmonė atsižvelgia į klientų poreikius, todėl visas paslaugas siūlo ir prekes parduoda iš vienų rankų. Tai labai patogu ir padeda sutaupyti daug laiko. Be to, vykdomos įvairios akcijos ir užsakant tam tikras paslaugas jų metu taikomos nuolaidos. Nerizikuokite savo namų saugumu – patikėkite buto elektros instaliaciją mums!

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė