fbpx
Elektros instaliacija karkasiniame name

Elektros instaliacija karkasiniame name

Elektros instaliacijos įrengimas karkasiniame name reikalauja ypatingo atidumo. Nors ir specialiai apdorota, karkasinio namo ruošinių mediena vis tik priklauso degiosioms medžiagoms. Tam, kad būtų užtikrinta elektros ir priešgaisrinė sauga, prireikia nemažai specifinių žinių.

Karkasinio būsto elektros kabeliai neišvengiamai liesis su mediena ir izoliacinėmis medžiagomis, todėl jų įrengimo taisyklių laikytis ypatingai svarbu. Rekomenduojama įsigyti itin aukštos kokybės trigubos izoliacijos laidus. Žema kaina, akcijos ar nuolaidos neturėtų nulemti pasirinkimo. Rinkoje vis dar pasitaiko pigių produktų, kuriems gaminti naudojami mažai vario turintys lydiniai ar per plonas izoliacijos sluoksnis.

Kabelius būtina įverti į instaliacinį vamzdį, kuris apsaugos nuo mechaninio poveikio. Siekiant sumažinti gaisro pavojų, kiekvieną laidą reikia jungti prie papildomai sumontuotų nuotėkio relių. Kad skirtuminių srovių relės suveiktų maksimaliai efektyviai, visi laidai turi turėti PE apsauginio įžeminimo laidininką, prijungtą prie namo apsauginio įžeminimo gnybtų. Žinoma, tai maža dalis to, ką reikia žinoti apie elektros instaliaciją karkasiniame name.

Kreipkitės į mus!

Tinkamas elektros instaliacijos įrengimas ar atnaujinimas užtikrina namų ir jų gyventojų saugumą. Tokius darbus neabejotinai verta patikėti specialistams.

Mūsų komandą sudaro kvalifikuoti meistrai, įgyvendinę ne vieną sudėtingą projektą. Turime valstybės suteiktą sertifikatą ir rūpinamės visomis reikiamomis darbuotojų atestacijomis. Todėl gebame taupyti savo klientų laiką ir pinigus, kartu pateikdami patikimus sprendimų variantus.

Norite įrengti elektros instaliaciją, atlikti dalinę ar visišką instaliacijos renovaciją – kreipkitės į mus. Tikrai žinosime ką jums patarti ir kaip padėti.

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė