fbpx
Elektros instaliacija mediniame name

Elektros instaliacija mediniame name

Rengiant ar atnaujinant elektros instaliaciją mediniame name tenka suderinti kelis tikslus. Pirmiausia siekiama, kad instaliacija būtų patikima, saugi ir ilgaamžė. Didelis dėmesys skiriamas gaisrinei saugai. Taip pat svarbus yra patogumas ir estetiškas matomosios dalies vaizdas. Todėl jau pradiniame statybos etape rekomenduojama suplanuoti būsimo apšvietimo tipą ir taškus, jungiklių poreikį, bei vietą.

Svarbu numatyti kokios galios elektros prietaisai bus naudojami, kur išdėstyti ir kiek reikės kištukinių lizdų. Taip ateityje išvengsite ilgintuvų naudojimo, o kartu ir jų sukeliamo gaisro pavojaus. Itin kruopščiai reikėtų laikytis bendrųjų saugumo reikalavimų. Pagal juos parinkti laidus ir kabelius su reikiama izoliacija, įžeminti jungimo į tinklą vietas, naudoti automatinius išjungiklius atskiroms prietaisų grupėms.

Laidus ir kabelius patariama montuoti instaliaciniuose vamzdžiuose. Jei instaliacija rengiama sename name, kur tikėtina yra graužikų, verta naudoti plieninį cinkuotą ar alavuotą instaliacijos vamzdį. Derėtų nepamiršti ir nuotėkio relių bei įtampos lygintuvų svarbos.

Kaip atliekami darbai?

Elektros instaliaciją mediniame name pradedama įrengti, kai uždengiamas stogas ir įstatomi langai. Pirmiausia išfrezuojamos skylės kištukiniams lizdams ir rozetėms, paruošiama anga skydeliui, skylės įvado kabeliui. Tuomet išvedžiojami laidai, pastatomas skydelis, sumontuojami rozečių ir jungiklių dėžutės.

Kai sienų ir lubų parengimo darbai artėja link pabaigos, patikrinama ar nėra pažeistų laidų, statomi mechanizmai, paruošiamos įleidžiamų šviestuvų angos, ištempiami laidai pakabinamiems šviestuvams. Ir galiausiai kabinami šviestuvai, dedama kištukinių lizdų ir jungiklių apdaila.

Jei elektros įvedimo darbai pradedami nuo pradžių pradžios – klojamas įvadinis kabelis nuo elektros skydo iki namo. Tuomet svarbu žinoti kas tai atlieka tinkamai. Būtinus varžų matavimus atlikti, parengti matavimų dokumentus su reikalingais priedais gali tik sertifikuota įmonė, turinti leidimą užsiimti tokia veikla.

Mes Jums padėsime!

Rekomenduojama, kad namo skirstomąjį skydelį įrengtų ir kitus elektros instaliacijos darbus atliktų atestuotą ir kvalifikuotą personalą turinti įmonė. Natūralu, kad rūpinantis būsto elektros ir gaisrine sauga, pasirinkimą retai nulemia itin žema kaina ar desperatiškai siūloma nuolaida. Tokiems darbams ieškoma patikimų, patyrusių, gera reputacija turinčių paslaugos teikėjų. Garantuojame, jog nesuklysite pasirinkę mūsų specialistų komandą. Darbuojamės daugiau ne dvidešimt metų rengdami įvairaus sudėtingumo elektros instaliacijas privačiuose ir verslo objektuose. Gerai išmanome mūsų darbą reglamentuojančius LR teisės aktus, elektros įrenginių įrengimo taisykles, bei griežtai jų laikomės. Kiekvienam klientui gebame pasiūlyti optimalius jo situaciją geriausiai atitinkančius sprendimus.

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė