fbpx
Elektros instaliacija virtuvėje

Elektros instaliacija virtuvėje

Elektros instaliacijos darbus virtuvėje, kaip ir kitose patalpose, rekomenduojama pradėti nuo plano sudarymo. Reikėtų iš anksto nusimatyti kiek elektros prietaisų bus naudojama ir kur jie bus išdėstyti. Taip žinosite tikslų kištukinių lizdų poreikį.

Smulkiems elektros prietaisams įprastai kištukiniai lizdai montuojami virš darbastalio, kur juos patogu pasiekti. Nerekomenduojama elektros lizdų montuoti virš plautuvės ar viryklės, už indaplovės ar orkaitės.

Kiekvieno būsto virtuvės patalpų elektros instaliacija – tai ne tik patogiose vietose išdėstyti jungikliai ir rozetės, ar pakankamas bei tikslingas apšvietimas. Apgalvoti kokios elektros įrangos ar šviestuvų prireiks virtuvėje svarbu todėl, kad pagal įtaisų kiekį ir galią yra parenkamai reikalingi laidai ar kabeliai. Be to numatomas automatinių jungiklių kiekis skydelyje bei kiti saugumą užtikrinantys įtaisai.

Vanduo, garai, temperatūros pokyčiai, elektros prietaisų gausa lemia, jog bet koks elektros nuotėkis itin pavojingas. Net jei ir žinote kas yra nuotėkio relė, elektros instaliaciją virtuvėje geriau patikėti specialistams.

Mes pasiruošę Jums padėti!

Elektros instaliacijos įrengimo paslaugos aktualios tiek namų, tiek buto ar ofiso šeimininkams. Jei ieškote patikimo paslaugos teikėjo susisiekite su mumis telefonu ar internetu – esame pasiruošę jums padėti. Reikiama meistrų kvalifikacija, atestacijos, mokymai, bei nuolatinis siekis rasti geriausią sprendimą įgalina mus atlikti ne tik paprastus, bet ir sudėtingus darbus.

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė