fbpx
Elektros instaliacija vonioje

Elektros instaliacija vonioje

Įrengiant ar renovuojant vonios kambarį, pirmiausia reikėtų pasirūpinti elektros instaliacija. Vonios kambaryje gausu drėgmės bei kondensuojasi vandens garai. Todėl elektros įrenginių parinkimui ir žmonių saugai taikomos griežtos taisyklės.

Apšvietimo elementų, kištukinių lizdų apsaugos klasė turi būti parenkama pagal patalpos zoną, kurioje bus montuojami. Kištukinių lizdų negalima montuoti vonios indo ar dušo kabinos ribose. Už šių ribų lizdai montuojami ne tik pagal apsaugos klasę ar įtampą, bet ir nustatytame aukštyje. Kabeliai ir laidai turi būti su nelaidžia vandeniui izoliacija, be metalinių apvalkalų, tiesiami nustatytame gylyje ne metaliniuose kanaluose ar rankovėse. Privalu žinoti kur ir kaip įrengti jungiamąsias ir kitas sienines instaliacijos dėžutes, skiriamuosius transformatorius, pajungti potencialą suvienodinančius laidininkus, įžemintuvus.

Kodėl svarbu rinktis profesionalus?

Tvarkant elektros instaliaciją vonios kambaryje svarbu rinktis profesionalus. Kodėl? Atsakymas paprastas – vanduo ir elektra – ypatingai pavojingas derinys. Žmonių saugumui užtikrinti būtina imtis visų įmanomų priemonių.

Montuodami elektros instaliaciją namų ar buto vonioje, ofiso ar buitinių patalpų dušuose specialistai vadovaujasi ne patarimais ar numanymu, o teisės aktais ir saugos reglamentais. Natūralu, kad kiekvienam būsto šeimininkui rūpi paslaugos kaina, masina nuolaidos. Tačiau dažnu atveju profesionali įmonė ne tik preciziškai tiksliai atlieka darbus, bet turi ir struktūruotą kainodarą. Profesionalai tiksliai paaiškina ką ir kodėl reikia daryti bei nenukrypsta nuo suplanuoto biudžeto nesibaigiančiais nenumatytais darbais.

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė