fbpx
Garbingo asmens palyda

Garbingo asmens palyda

Šalies svečiai, politikai, pramogų pasaulio atstovai dėl savo veiklos ir aukšto statuso dažnai susiduria su įvairiausiomis grėsmėmis. Pavojų gali kelti ne tik agresyviai nusiteikę protesto akcijos dalyviai ar pakenkti suplanavę priešininkai. Gerbėjų minia ar smalsuolis su fotoaparatu gali tapti kliūtimi, gaišinti laiką, kelti tiesioginę grėsmę sveikatai. Todėl garbingo asmens palyda – tai visas spektras VIP asmenų saugumo užtikrinimo ir rizikos mažinimo priemonių.

Prieigos kontrolė, nuolatinis situacijos stebėjimas, logistinio judėjimo planavimas, krizių valdymas, ekstremalių situacijų koordinavimas – visą tai išmano ir įgyvendina asmens apsauga besirūpinantys specialistai. Apsaugoti klientą nuo fizinės žalos, nors ir yra pati svarbiausia, tačiau ne vienintelė VIP asmenų palydos užduotis. Įžymių klientų įvaizdis yra didžiulis veiksnys, lemiantis jų sėkmę ir karjeros ilgaamžiškumą. Garbingo asmens palyda siekia apsaugoti kliento įvaizdį ir reputaciją, bei tuo pačiu sutelkia dėmesį į neatidėliotinus fizinio saugumo klausimus.

Mes Jus apsaugosime!

Esame viena žinomiausių apsaugos įmonių šalyje. Saugos paslaugos – mūsų komandos kasdienis darbas jau ne vieną dešimtmetį. Puikiai išmanome kas yra garbingo asmens palyda. Palaikydami profesinį atstumą, įsigiliname į visus kliento asmeninius poreikius, dienotvarkę, griežtai paisome protokolo.

Klientą lydinčių apsaugos darbuotojų išvaizda profesionali, o fizinė forma nepriekaištinga. Didelį dėmesį skiriame techninei bazei ir transporto priemonėms.

Dirbame visoje Lietuvoje ir prireikus itin greitai galime pasiekti papildomus išteklius. Atsakingai ir drąsiai galime pasakyt – Mes Jus apsaugosime!

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė