fbpx
Inkasacija

Inkasacija

Pinigų gabenimas – toks galėtų būti trumpiausias apibrėžimas, atsakant, kas yra inkasacija. Tačiau ne viskas taip paprasta. Pabrėžtina, kad inkasacija, arba profesionalus pinigų bei kitų vertybių pervežimas, yra licencijuojama veikla. Ji reikalauja specifinių žinių, patirties ir profesionalių priemonių.

Kiekvienas inkasacijos etapas (apsaugos darbuotojo atvykimas, pinigų perėmimas, gabenimas ir jų tvarkymas) yra kruopščiai planuojamas ir vykdomas remiantis teisės aktų reikalavimais bei aukščiausiais klientų aptarnavimo ir saugumo standartais. Būtent saugumas yra didžiausias prioritetas teikiant inkasacijos paslaugas. O jis neįmanomas be profesionalių darbuotojų.

Inkasacijos paslaugas teikiantis apsaugos tarnybos personalas ne tik dėvi nustatytas uniformas su skiriamaisiais ženklais, yra aprūpinti ryšio priemonėmis bei amunicija. Inkasuoti skiriami tik nepriekaištingos reputacijos, ne mažesnę nei dviejų metų patirtį turintys, specialiai apmokyti bei tinkamai fiziškai pasirengę darbuotojai. Jie tiksliai išmano ir kruopščiai vykdo prisistatymo, inkasavimo, pervežimo, veiksmų ekstremalių situacijų atvejais procedūras.

Ypatingas dėmesys skiriamas techninei bazei. Pinigų pervežimui naudojami specialiai įrengti ir apsaugoti automobiliai. Inkasuojama griežtai tik su inkasavimo automobiliais, kuriems yra išduotas inkasavimo pažymėjimas. Juo užtikrinama, kad transporto priemonė atitinka visus teisės aktuose nustatytus reikalavimus. Be to, kaip pasaugos priemonės yra naudojamos pinigų inkasavimo pakuotės, plombos ir kitos medžiagos. Viso proceso atsekamumui pildomi lydraščiai ir kiti dokumentai, kaupiami duomenys apie ekipažų judėjimą.

Kokiais atvejais reikalingos inkasavimo paslaugos?

Inkasavimo paslaugos reikalingos verslo subjektams, tvarkantiems grynuosius pinigus, tai yra vykdantiems jų apskaitą ir generuojantiems grynųjų pinigų srautus. Tai ne tik bankomatų inkasavimas ir pakrovimas ar grynųjų pinigų inkasavimas iš banko padalinių. Saugos įmonės inkasatoriai pasirūpina, kad pinigai iš kasos aparato parduotuvėje garantuotai saugiai pasiektų banko sąskaitą. Inkasavimo paslaugos – tai grynųjų pinigų pervežimo paslaugos, inkasavimas iš objekto ir įskaitymas į kliento banko sąskaitą ar pristatymas iš kliento banko sąskaitos į nurodytą vietą. Saugus pinigų tvarkymas aktualus visiems: tiek privačioms prekyvietėms, kavinėms, restoranams, tiek valstybiniams rinkliavų centrams.

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė