fbpx
Jungiklio pajungimas

Jungiklio pajungimas

Viena iš dažniausių gyvenamuosiuose namuose pasitaikančių techninių problemų – netinkamas elektros jungiklio pajungimas. Kas tai lemia? Priežasčių gali būti įvairiausių, pavyzdžiui, prasta elektros lizdų kokybė, nekokybiškas jungiklio montavimas. Štai kodėl elektros jungiklio pajungimas yra darbas, kurį verta patikėti „Apsaugos komandos“ specialistams, kurie šį darbą atliks greitai ir kokybiškai. Atliekame namų elektros instaliacijos darbus ir konsultuojame aktualiais šios srities klausimais. Taigi, apžvelkime – kas yra svarbu, kad elektros jungiklio montavimas būtų tinkamas.

Kaip vyksta jungiklio montavimas?

Pirmasis jungiklio pajungimo žingsnis, žinoma, yra pasiruošimas. Prieš pradedant darbą reikia išjungti elektros srovę, o tuomet pasiruošti tinkamas instaliacines dėžutes. Jų pasirinkimas priklauso nuo įvairių veiksnių – korpuso tvirtumo, reikalingo jungiklių kiekio, apsaugos laipsnio ir kt. Svarbiausia yra įsitikinti, jog dėžutė tvirtai laikosi sienoje, nes tuomet montavimo eigoje kils mažiau nesklandumų.

Elektros kabeliai yra įvedami į instaliacinės dežutės šonuose esančias skyles. Tuomet dėžutė yra pritvirtinama prie sienos, jos šonai yra užglaistomi ir sulyginami su siena. Elektros srovės tekėjimui reikia sujungti laidus, bet prieš tai būtina nuimti išorinę laidų izoliaciją. Tai padarius, laidai yra kišami į mechanizmą, o pats mechanizmas užglaistomas ir uždengiamas. Taip saugiai ir kokybiškai atliekamas jungiklio pajungimas. Atrodo paprasta, tačiau šis darbas reikalauja patirties, tad geriausia šį darbą patikėti „Apsaugos komandos“ profesionalams.

Ne veltui mūsų kompanijos klientų ratą sudaro didžiausios Lietuvos įmonės – „Apsaugos komanda“ veikia jau ne vieną dešimtmetį ir ne tik parduoda namų ir kitų patalpų saugumo sistemas, bet ir vykdo elektros instaliacijos darbus. Čia dirba aukštą kompetenciją turintys specialistai, o visas paslaugas ir siūlomus produktus galite apžvelgti ir pirkti internetu.

Atsiųskite mums elektroninę užklausą ir mūsų specialistai susisieks su jumis: galėsite pasikonsultuoti, užduoti rūpimus klausimus ir sužinoti, kokia kaina atliekamas kokybiškas elektros perjungiklio montavimas. Klientų saugumas – mūsų prioritetas, tad mūsų internetinėje svetainėje atrasite didelį paslaugų asortimentą, taip pat yra ir siūlomų su akcija. Nešvaistykite laiko ir rinkitės kokybiškas paslaugas, o pasinaudoję akcijomis galėsite dar paslaugas ar reikalingą įrangą įsigyti su nuolaida ir sutaupyti.

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė