fbpx
Kameros namams

Kameros namams

Tvirtos durys ir net garsinė signalizacija ne visada gali apsaugoti nuo įsilaužimo ir kitų nelaimių. Siekiant užtikrinti visapusišką namų apsaugą, rekomenduojamos ir kameros namams. Jos suteikia galimybę stebėti patalpas, o gavus signalizacijos perspėjimą – greitai patikrinti, kas tai sukėlė. Vaizdo stebėjimo kameros namuose pravers net ir tokiu atveju, jei ilgapirščių pagauti nespės nei saugos tarnyba, nei policija – įrašas padės atpažinti nusikaltėlius.

Kokias funkcijas gali atlikti kameros?

Šiuolaikinės namų kameros pasižymi plačiu funkcionalumo. Žinoma, nuo to priklauso ir jų kaina. Be to, ne visos funkcijos kartais yra reikalingos, tad verta apsvarstyti, kam kameros bus naudojamos ir kokia jų paskirtis. Trumpai apžvelkime pagrindines kamerų funkcijas:

–          Judesio jutiklis įjungia kamerą, kai jos stebėjimo plote užfiksuojamas objekto judėjimas. Tai labai svarbi funkcija, tačiau nenustebkite – ji gali suveikti nuo naminių gyvūnų ar net vabzdžio ir tai visiškai normalu, svarbiausia, kad jutiklis tikrai suveiks ir tada, kai į namus užsuks nekviestas svečias.

–          Garso daviklis nustato garsą ir įjungia filmavimo funkciją. Kameros įrašo ne tik vaizdą, bet ir garsą – labai svarbu, kad įrašomas garsas būtų kokybiškas, nes norint nustatyti, kas yra kaltas dėl to, kad suveikė daviklis, labai svarbu išklausyti kas tuo metu vyko netoliese kameros.

–          Vaizdo raiška yra rekomenduojama kuo geresnė. Kameros namui turėtų filmuoti „Full HD“ raiška (1080 px), tuomet bus galima iš vaizdo nustatyti ne tik žmonių veidus, bet ir smulkesnes detales, pavyzdžiui, automobilio numerius ar kt. Reikia žinoti, kad kuo raiška didesnė, tuo vaizdas bus geresnis, bet didesnė bus ir kameros kaina.

–          Naktinis matymas yra specialus režimas, skirtas stebėjimui naktį. Kameros namams, priešingai nei fotoaparatai, neturi jokios blykstės, todėl norint matyti vaizdą naktį, reikalingas labai jautrus filtras.

–          Garsiakalbis ir mikrofonas kameroje pravers, jei stebint namus nuotoliniu būdu norėsite artimuosius įspėti apie pavojų. Tai praktiška funkcija, kurios tikrai gali prireikti.

–          Vaizdo įrašymas leidžia išsaugoti įrašus. Paprastai jie saugomi SD kortelėse, tad juos galima kaupti ir rūšiuoti pagal datas, kad esant poreikių būtų galima peržiūrėti. Kai kurios kameros namui naudoja WiFi ryšį ir duomenis kaupia naudojant debesijos technologijas.

–          Padėties valdymas yra svarbus, jei norite keisti kameros matymo lauką ar kampą. Kameros namams dažniausiai yra statinės, tačiau galima rinktis ir tokias, kurios yra pasukamos į visas keturias kryptis.

Visos šios funkcijos gali praversti, tačiau jei įrengiate visą kamerų namams sistemą, verta pagalvoti: galbūt naktinis matymas reikalingas ne visuose kambariuose. Pasitarkite su specialistais – jie padės įvertinti, koks kamerų funkcionalumas geriausiai atitinka jūsų poreikius ir tinka būtent jūsų namų apsaugai.

Kaip išsirinkti vaizdo stebėjimo kameras namams?

Namų kameros gali būti labai įvairios, tad reikia žinoti, ko siekiate jas įrengdami. Pagal tai saugos specialistai patars, kokias kameras geriausia pirkti. Renkantis taip pat verta atkreipti dėmesį į kameros funkcijas, nes nuo jų stipriai priklauso kaina, o mokėti už tas funkcijas, kurios nebus naudojamos neracionalu.

Kameros namams taip pat gali būti laidinės ir belaidės. Pastarosios yra maitinamos autonominiu šaltiniu, tad nereikia vesti kabelių, o tai padeda sutaupyti įrengimo kaštus. Tačiau jei pasirinksite įkraunamomis baterijomis maitinamą kamerą, teks ją daugiau prižiūrėti.

Taip pat svarbu nuspręsti ne tik kokių, bet ir kiek kamerų reikia. Šiuo klausimu primygtinai rekomenduojame pasikonsultuoti su apsaugos sistemų profesionalais. Dažniausiai vienam būstui (privačiam namui ar butui) apsaugoti vienos kameros nepakanka. specialistai visada padės rasti optimaliausią sprendimą.

Visada rinkitės patikimą ir profesionalią įrangą, nes tik kokybiškos kameros namams gali užtikrinti saugumą. Saugumo įranga turi veikti tiksliai ir nepriekaištingai, todėl rekomenduojama rinktis tik patikimų gamintojų produkciją. Mėgėjiškos stebėjimo kameros namams gali neužfiksuoti vaizdų pavojaus metu arba jų vaizdo įrašas bus toks prastas, kad bus neįmanoma įžiūrėti svarbių detalių. Kai kalbame apie namų ir turto saugumą, kokybei negali būti kompromisų.

Kiek trunka kamerų įrengimas namuose?

Kamerų namams įrengimas yra greitas ir gana paprastas, kai šį darbą atlieka savo srities profesionalai. „Apsaugos komanda“ siūlo kokybiškas įvairių apsaugos sistemų montavimo paslaugas, o taip pat parduoda įvairią namų saugumui užtikrinti skirtą įrangą.

Belaides kameras galima sumontuoti greičiau – nereikia vesti laidų ir jų maskuoti. Laidinių kamerų montavimas gali užtrukti kiek ilgiau, tačiau viskas priklauso nuo būsto apdailos. Ne mažiau svarbūs ir jutikliai, jiems reikia tinkamai parinkti vietas.

Jei svarstote apie kameras namams ir norite gauti daugiau informacijos, kviečiame pateikti mums užklausą internetu. Mūsų specialistai padės pasirinkti tinkamiausias kameras informuos, ar vyksta kokios akcijos, kam taikomos nuolaidos. Jūsų namų saugumas – jūsų rankose.

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė