fbpx
Apsaugos Komanda nuo šiol dirba kitaip?
2020/12/04

2020 m. yra ne tik pandemijos metai, tačiau ir metai kuomet mes nutarėme labai aiškiai pasakyti savo klientams, kad mes visada prisiėmėme, prisiimame ir ateityje prisiimsime atsakomybę už savo pažadus Jums.

Nuo šiol visiems naujiems klientams abejojantiems dėl būdų kaip saugoti savo gyvenamų patalpų turtą ar įsigyti geresnes duris ir langus, ar nusipirkti draudimo polisą, o gal pasisamdyti saugos tarnybą? Ir kuri iš jų yra geriausia? Norime atsakingai pranešti, kad Apsaugos Komanda siūlo kompleksinį sprendimą Jūsų namų saugumui užtikrinti:

Paaiškėjus, kad Komandai teikiant būsto apsaugos paslaugą, klientas patyrė žalą, nuostoliai namų turtui iki 15000 Eur dydžio bus atlyginti draudimo sąlygose nustatyta tvarka.

O taip pat jeigu Jūs dar nesate iki galo apsisprendęs ar tikrai saugos tarnybos paslaugos yra tikrai ko Jums reikia:

Mes Jums suteiksime galimybę, net 6 mėnesius pasinaudoti mūsų elektroninės apsaugos paslaugomis ir dėl tam tikrų priežasčių netikus mūsų paslaugoms susigrąžinti visus Jūsų per 6 mėnesius įmokėtus pinigus. Jeigu paslaugos laikotarpių Jums bus suteikta ryšio įranga, mes išskaičiuosime tik šios įrangos nuomos ir darbų vertę iš Jums grąžintinos sumos.

Kitos naujienos

Išmanioji namų apsauga – visada po ranka

Ar prisimenate tuos atvejus, kai išvykę į darbą, savaitgaliui į sodybą ar atostogų į tolimą kelionę, suabejojote, ar nepamiršote užrakinti namų durų ar įjungti signalizacijos? Galbūt dėl to net teko sugrįžti ir patikrinti, ar namai tikrai palikti saugiai?

2020/02/26

Kaip užtikrinti būsto saugumą?

Įsilaužėliai mokosi vis naujų būdų, kaip patekti į juos viliojančius nekilnojamojo turto objektus. Tuo tarpu, žmonės dažnai drąsiai savo namuose laiko brangius daiktus, net nesusimąstydami apie grėsmes, tykančias čia pat.

2020/02/11
Gaukite pasiūlymą Parduotuvė