fbpx
Apsaugos Komanda nuo šiol dirba kitaip?
2020/12/04

2020 m. yra ne tik pandemijos metai, tačiau ir metai kuomet mes nutarėme labai aiškiai pasakyti savo klientams, kad mes visada prisiėmėme, prisiimame ir ateityje prisiimsime atsakomybę už savo pažadus Jums.

Nuo šiol visiems naujiems klientams abejojantiems dėl būdų kaip saugoti savo gyvenamų patalpų turtą ar įsigyti geresnes duris ir langus, ar nusipirkti draudimo polisą, o gal pasisamdyti saugos tarnybą? Ir kuri iš jų yra geriausia? Norime atsakingai pranešti, kad Apsaugos Komanda siūlo kompleksinį sprendimą Jūsų namų saugumui užtikrinti:

Paaiškėjus, kad Komandai teikiant būsto apsaugos paslaugą, klientas patyrė žalą, nuostoliai namų turtui iki 15000 Eur dydžio bus atlyginti draudimo sąlygose nustatyta tvarka.

O taip pat jeigu Jūs dar nesate iki galo apsisprendęs ar tikrai saugos tarnybos paslaugos yra tikrai ko Jums reikia:

Mes Jums suteiksime galimybę, net 6 mėnesius pasinaudoti mūsų elektroninės apsaugos paslaugomis ir dėl tam tikrų priežasčių netikus mūsų paslaugoms susigrąžinti visus Jūsų per 6 mėnesius įmokėtus pinigus. Jeigu paslaugos laikotarpių Jums bus suteikta ryšio įranga, mes išskaičiuosime tik šios įrangos nuomos ir darbų vertę iš Jums grąžintinos sumos.

Kitos naujienos

Kokie galimi apsaugos sistemos tipai?

Tikriausiai žinote lietuvišką posakį „Kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių“? Panašiai yra ir su apsaugos sistemomis. Atrodo, sistema turėtų turėtų fiksuoti aplinką, perspėti apie pavojų ir iškviesti apsaugą. Skamba paprastai, tačiau iš tikrųjų namų apsaugos sistemos yra šiek tiek sudėtingesnės ir turi esminių skirtumų. Tad jei svarstote apie apsaugos sistemos įrengimą namuose ar biure,…

2022/07/15

Vagystės iš parduotuvių: kaip apsisaugoti?

Kiekvienas verslas nori kuo mažiau patirti nuostolių vagystės atveju, tačiau toli gražu ne visi verslininkai deda užtektinai pastangų, kad pavyktų apsaugoti savo turtą nuo vagysčių. Vienos apsaugos sistemos labiausiai tinka nuosavame būste, kitos – verslo patalpoms. Visada dėl saugos sistemos pasirinkimo verta tartis su specialistu, kuris padės rasti Jūsų prekyvietei labiausiai derančią. 1. Signalizacijos sistemos…

2022/03/23
Gaukite pasiūlymą Parduotuvė