fbpx
Apsaugos Komanda nuo šiol dirba kitaip?
2020/12/04

2020 m. yra ne tik pandemijos metai, tačiau ir metai kuomet mes nutarėme labai aiškiai pasakyti savo klientams, kad mes visada prisiėmėme, prisiimame ir ateityje prisiimsime atsakomybę už savo pažadus Jums.

Nuo šiol visiems naujiems klientams abejojantiems dėl būdų kaip saugoti savo gyvenamų patalpų turtą ar įsigyti geresnes duris ir langus, ar nusipirkti draudimo polisą, o gal pasisamdyti saugos tarnybą? Ir kuri iš jų yra geriausia? Norime atsakingai pranešti, kad Apsaugos Komanda siūlo kompleksinį sprendimą Jūsų namų saugumui užtikrinti:

Paaiškėjus, kad Komandai teikiant būsto apsaugos paslaugą, klientas patyrė žalą, nuostoliai namų turtui iki 15000 Eur dydžio bus atlyginti draudimo sąlygose nustatyta tvarka.

O taip pat jeigu Jūs dar nesate iki galo apsisprendęs ar tikrai saugos tarnybos paslaugos yra tikrai ko Jums reikia:

Mes Jums suteiksime galimybę, net 6 mėnesius pasinaudoti mūsų elektroninės apsaugos paslaugomis ir dėl tam tikrų priežasčių netikus mūsų paslaugoms susigrąžinti visus Jūsų per 6 mėnesius įmokėtus pinigus. Jeigu paslaugos laikotarpių Jums bus suteikta ryšio įranga, mes išskaičiuosime tik šios įrangos nuomos ir darbų vertę iš Jums grąžintinos sumos.

Kitos naujienos

Penktadienį – išskirtinis APVA kvietimas gauti paramą saulės elektrinei

Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) balandžio 28 d. skelbs kvietimą gauti paramą gyventojams, norintiems įsirengti saulės elektrines. Kvietimas – išskirtinis, nes suteikia palankesnes sąlygas ir daugiau laiko paramai užsitikrinti. APVA paramai planuoja skirti net 40 milijonų eurų. Paskelbta tęstinė parama skiriasi nuo ankstesnių tuo, kad šįkart nereikės laukti, kol baigsis paraiškų teikimo terminas. Anksčiau jis…

2023/04/26

Kokie galimi apsaugos sistemos tipai?

Tikriausiai žinote lietuvišką posakį „Kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių“? Panašiai yra ir su apsaugos sistemomis. Atrodo, sistema turėtų turėtų fiksuoti aplinką, perspėti apie pavojų ir iškviesti apsaugą. Skamba paprastai, tačiau iš tikrųjų namų apsaugos sistemos yra šiek tiek sudėtingesnės ir turi esminių skirtumų. Tad jei svarstote apie apsaugos sistemos įrengimą namuose ar biure,…

2023/04/11
Gaukite pasiūlymą Parduotuvė