fbpx
Apsaugos Komanda nuo šiol dirba kitaip?
2020/12/04

2020 m. yra ne tik pandemijos metai, tačiau ir metai kuomet mes nutarėme labai aiškiai pasakyti savo klientams, kad mes visada prisiėmėme, prisiimame ir ateityje prisiimsime atsakomybę už savo pažadus Jums.

Nuo šiol visiems naujiems klientams abejojantiems dėl būdų kaip saugoti savo gyvenamų patalpų turtą ar įsigyti geresnes duris ir langus, ar nusipirkti draudimo polisą, o gal pasisamdyti saugos tarnybą? Ir kuri iš jų yra geriausia? Norime atsakingai pranešti, kad Apsaugos Komanda siūlo kompleksinį sprendimą Jūsų namų saugumui užtikrinti:

Paaiškėjus, kad Komandai teikiant būsto apsaugos paslaugą, klientas patyrė žalą, nuostoliai namų turtui iki 15000 Eur dydžio bus atlyginti draudimo sąlygose nustatyta tvarka.

O taip pat jeigu Jūs dar nesate iki galo apsisprendęs ar tikrai saugos tarnybos paslaugos yra tikrai ko Jums reikia:

Mes Jums suteiksime galimybę, net 6 mėnesius pasinaudoti mūsų elektroninės apsaugos paslaugomis ir dėl tam tikrų priežasčių netikus mūsų paslaugoms susigrąžinti visus Jūsų per 6 mėnesius įmokėtus pinigus. Jeigu paslaugos laikotarpių Jums bus suteikta ryšio įranga, mes išskaičiuosime tik šios įrangos nuomos ir darbų vertę iš Jums grąžintinos sumos.

Kitos naujienos

Kaip apsaugoti namus nuo gaisro?

Saugoti namus reikia ne tik nuo vagišių, tačiau taip pat ir galimo gaisro pavojaus, tad kiekvienas besirūpinantis savo namais ir savimi privalo įdiegti priešgaisrinės saugos sistemas, žinoma, pasirūpinti elektros instaliacija bei kitais gaisrą sukelti galinčiais dirgikliais. Kas dažniausiai sukelia gaisrą namuose? Statistika atskleidžia, kad didžioji dauguma žmonių kilus gaisrui žūsta būtent gyvenamosios paskirties pastate. Tai…

2022/01/16

Kaip veikia dūmų detektorius?

Nuo 2018-ųjų metų gegužės mėnesio kiekvienas būstas turi pasirūpinti savo saugumu montuodamas dūmų detektorius. Kai kurie klaidingai galvoja, kad jie reikalingi tik nuosavuose namuose, kurie būstą apšildo kieto kuro katilais. Tikrai ne. Dūmų jutikliai privalo būti ir sodų nameliuose, butuose, komercinio tipo pastatuose, kuriuose kasdien būna žmonės. Veikimo principas Įrenginio veikimo principas kinta priklausomai nuo…

2021/12/13
Gaukite pasiūlymą Parduotuvė