fbpx
Apsaugos Komanda paslaugos-būdas gyventi komfortiškiau!
2021/10/07

Apsauga

Asmeninis ir privačios nuosavybės saugumas yra vieni svarbiausių veiksnių gerai gyvenimo kokybei užtikrinti. Kiekvienam gali tekti susidurti su įsibrovėliais, plėšikais ar ramybės drumstėjais, tad norint to išvengti, reikia imtis specialių priemonių. Būtent tuo rūpinasi „Apsaugos komanda“ – jau 27 metus gyvuojanti saugos tarnyba, teikianti apsaugos paslaugas įmonėms, privatiems objektams ir fiziniams asmenims. Galite pamiršti įtampą ir baimę dėl aplinkoje tykančių grėsmių – klientų gerovė ir ramybė yra pagrindinis mūsų prioritetas.

Kada reikia rinktis apsaugos paslaugas?               

Apsaugininkai ir apsaugos sistemos yra reikalingi ne tik prabangioms parduotuvėms ar svarbiems visuomenės veikėjams. Nusikaltėlių taikiniu gali tapti bet kas – įmonės, šeimos ar kaimo turizmo sodybos turtas. Saugumu rizikuoti tikrai neverta, tad visada svarbu apsvarstyti, kas tai galėtų padėti išspręsti. Aptarkime, kada rekomenduojama rinktis apsaugos paslaugas.

–          Turite nekilnojamojo turto? Nesvarbu, turite nuosavą namą, butą, sodybą užmiestyje ar kitos paskirties patalpas, saugoti privačią nuosavybę yra itin svarbu. Vagys ir kiti nepageidaujami asmenys itin mėgsta apsilankyti nuolatos negyvenamuose objektuose. Kuo rečiau aplankote savo nekilnojamąjį turtą, tuo labiau auga grėsmė nukentėti. Žinoma, nusikaltėlių galima sulaukti ir savo namuose, išvykus atostogų ar net ramiai miegant savoje lovoje.

–          Norite apsaugoti funkcinį pastatą? Apsaugos paslaugas itin dažnai renkasi įvairios įmonės, biurai, valstybinės įstaigos ir kitų ne apgyvendinimui skirtų pastatų savininkai ar už juos atsakingi asmenys. Ne paslaptis, jog būtent šiuose objektuose galima rasti ypač vertingos įrangos, prekių ar konfidencialios informacijos, tad profesionali apsauga yra ne tik rekomenduotina, bet ir būtina.

–          Jūsų ar jūsų šeimos narių saugumui gresia pavojus? Net ir brangiausias turtas nėra toks vertingas, kaip asmens sveikata ir gyvybė. Jei nerimaujate dėl savo ar savo artimųjų saugumo, rekomenduojama pasirūpinti jų apsauga. Negyvenkite supančioti baimės – apsaugos paslaugos yra skirtos kaip tik tam, kad netektų kasdien žvalgytis per petį.

–          Organizuojate masinį renginį? Akivaizdu, jog rengiant didelei auditorijai skirtą renginį, užtikrinti viešąją tvarką ir saugumą gali būti itin sudėtinga. Tai labai aktualu pramoginių renginių organizatoriams – rengiant įvairius festivalius, koncertus ar masines šventes, reikia pasiruošti, nes lankytojai tikrai sukels nesklandumų. Dėl šios priežasties, turbūt nerasite nei vieno didelio masto renginio, kurio neprižiūrėtų apsaugos darbuotojai.

Ką siūlo mūsų tarnyba?

„Apsaugos komanda“ siūlo platų apsaugos paslaugų asortimentą, skirtą tiek įmonėms, tiek fiziniams asmenims. Viena aktualiausių paslaugų pastarajai klientų grupei yra nekilnojamo turto apsauga.

Privačios nuosavybės savininkams siūlome įvairaus tipo stebėjimo ir apsaugos sistemas. Į aplinką reaguojančios išmaniosios technologijos saugo jūsų patalpas 24 valandas per parą, o į teritoriją patekus įsibrovėliams ar nutikus nelaimingam atsitikimui, suveikia signalizacija. Tuomet į objektą vyksta ekipažas ar kitos reikalingos specialiosios tarnybos, o turto savininkai yra informuojami apie iškilusį įvykį. Tokia apsauga yra efektyvi ir patikima. Šias sistemas renkasi ir įmonės bei valstybinės įstaigos: stebėjimo sistemos padeda išvengti nepageidaujamų lankytojų aukštos svarbos objektuose, o fizinė apsauga užtikrina, kad jokia potenciali grėsmė nepraslystų pro akis.

Fizinę apsaugą siūlome ne tik objektams, bet ir individualiems asmenims. Vis dėlto, išmanios technologijos asmens gyvybės apsaugoti negali, tačiau mūsų specialiai parengti apsaugos darbuotojai užtikrins jūsų saugumą net ir ekstremaliausiose situacijose. Galime pasiūlyti ir nuolatinę apsaugą, ir reguliaraus patruliavimo paslaugą, priklausomai nuo jūsų individualių poreikių.

Fizinė apsauga taip pat gali pasirūpinti didelės vertės kroviniais. Siūlome saugaus pervežimo paslaugas, kurių metu vertingi kroviniai yra gabenami specialiu transportu arba lydimi apsaugos ekipažo. Tai galima vykdyti ir keliaujant į kaimynines šalis – peržengus sieną, apsaugos procesą į savo rankas perima  mūsų partneriai tose šalyse. Jei organizuojate masinį renginį, taip pat rekomenduojame mūsų apsaugos darbuotojų paslaugas: „Apsaugos komanda“ parengti apsaugininkai užtikrins sklandžią renginio eigą ir viešosios tvarkos palaikymą.

Tiesa, teikiame ne tik apsaugos paslaugas – mūsų įmonė užsiima ir apsaugos prekių nuoma ir platinimu. Tai itin palanku norintiems apsaugoti privačią nuosavybę: mes siūlome įvairioms teritorijoms ir poreikiams pritaikytas išmanias apsaugos sistemas, kurias galima kontroliuoti patiems per mobiliąją programėlę. Šias sistemas galėsite prijungti ir prie „Apsaugos komandos“ centrinio stebėjimo pulto, tad incidento atveju, iš karto atskubėsime į pagalbą. Susisiekite su mūsų komanda ir kartu atrasime jūsų biudžetui, skoniui ir saugos poreikiams tinkamiausią variantą.

Kuo mūsų firma išsiskiria iš kitų?

Apsaugos tarnybų pasiūla yra tikrai nemaža, tad gali kilti klausimas – kas yra toji priežastis, dėl kurios turėtumėte rinktis būtent „Apsaugos komandos“ paslaugas? Mūsų firma yra toli gražu ne eilinė! Esame pirmoji saugos tarnyba, pradėjusi Lietuvoje teikti elektroninės apsaugos paslaugas ir tai darome jau daugiau nei du dešimtmečius! Per šį laikotarpį tobulėjome, augome ir šiandien turime filialus net 8 didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Be to, siūlome ne tik paslaugas, bet ir prekes, o pastarosios irgi yra ne mažiau išskirtinės – naudojame ir parduodame išmaniausias rinkoje technologijas, tad per veiklos metu esame puikiai žinomi, kaip patikima apsaugos komanda, kuri laikosi aukščiausių standartų.

Mes padėsime Jums išsirinkti tinkamiausias prekes ir paslaugas!

Asmens ir turto apsauga – tai ne vaikų žaidimas, tad prekes ir paslaugas reikia rinktis itin atidžiai. Laimei, mūsų specialistai suteiks išsamią konsultaciją visais iškylančiais klausimais; užklausą galite pateikti internetu. Mūsų internetinėje svetainėje dažnai siūlomos akcijos ir nuolaidos, tad tikrai pavyks atrasti prekę ar paslaugą. Siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį. Atsipalaiduokite, nes jūsų saugumas yra gerose rankose!

Kitos naujienos

Penktadienį – išskirtinis APVA kvietimas gauti paramą saulės elektrinei

Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) balandžio 28 d. skelbs kvietimą gauti paramą gyventojams, norintiems įsirengti saulės elektrines. Kvietimas – išskirtinis, nes suteikia palankesnes sąlygas ir daugiau laiko paramai užsitikrinti. APVA paramai planuoja skirti net 40 milijonų eurų. Paskelbta tęstinė parama skiriasi nuo ankstesnių tuo, kad šįkart nereikės laukti, kol baigsis paraiškų teikimo terminas. Anksčiau jis…

2023/04/26

Kokie galimi apsaugos sistemos tipai?

Tikriausiai žinote lietuvišką posakį „Kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių“? Panašiai yra ir su apsaugos sistemomis. Atrodo, sistema turėtų turėtų fiksuoti aplinką, perspėti apie pavojų ir iškviesti apsaugą. Skamba paprastai, tačiau iš tikrųjų namų apsaugos sistemos yra šiek tiek sudėtingesnės ir turi esminių skirtumų. Tad jei svarstote apie apsaugos sistemos įrengimą namuose ar biure,…

2023/04/11
Gaukite pasiūlymą Parduotuvė