fbpx
Išmanioji namų apsauga – visada po ranka
2020/02/26

Ar prisimenate tuos atvejus, kai išvykę į darbą, savaitgaliui į sodybą ar atostogų į tolimą kelionę, suabejojote, ar nepamiršote užrakinti namų durų ar įjungti signalizacijos? Galbūt dėl to net teko sugrįžti ir patikrinti, ar namai tikrai palikti saugiai?

Visa tai jau praeitis, nes dabar savo klientams siūlome galimybę palikti nereikalingus rūpesčius nuošalyje ir visas mintis nukreipti į svarbius dalykus.

Pristatome Jums išmanų namų apsaugos sprendimą, kuris leis valdyti namų, sodybos, biuro ar kitų patalpų apsaugos sistemas, kad ir kur bebūtumėte. Viskas, ko reikia – tai patalpų signalizacija, mobilioji programėlė bei nedidelis prietaisas, įrengiamas Jūsų namuose ir sujungiantis Jūsų išmanųjį telefoną bei patalpų signalizaciją.

Viskas, ko reikia – tai patalpų signalizacija, mobilioji programėlė bei nedidelis prietaisas

Išmanioji namų apsauga Jums leis iš savo mobiliojo telefono patikrinti apsaugos sistemų būseną, įjungti ir išjungti apsaugą visose patalpose arba tam tikrose zonose, gauti pranešimus apie aliarmą, elektros dingimą, sistemos testavimo rezultatus, o įsirengusieji vaizdo stebėjimo kameras taip pat galės stebėti, kas vyksta patalpose, suveikus vaizdo kamerų jutikliams.

Argi ne puiku? Ir tai dar ne viskas – daugiau išmaniosios apsaugos teikiamų galimybių rasite žemiau.

Su Apsaugos Komandos išmaniąja namų apsauga galėsite:

  • Įjungti / išjungti apsaugą, naudodami savo išmanųjį telefoną, kad ir kur bebūtumėte.
  • Matyti apsaugos sistemų būsenas realiu laiku bei keisti nustatymus.
  • Gauti pranešimus apie aliarmo signalus, jutiklių gedimus ir t. t.
  • Valdyti ignoruojamas patalpų zonas, kuriose signalizacija turėtų būti laikinai išjungta.
  • Valdyti ne tik įrenginius, prijungtus prie apsaugos sistemų, bet ir kitus namų prietaisus, turinčius prieigą prie interneto.
  • Valdyti iki 4 objektų (pvz., namo, buto, sodybos, biuro) apsaugos sistemas.
  • Matyti patalpų vaizdo įrašus, suveikus patalpose įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų jutikliams.
  • Peržiūrėti praeities įvykių žurnalą.
  • Pasiekti dažniausiai naudojamas valdymo komandas ar jų derinius.

Jeigu susidomėjote galimybe įsirengti išmaniąją namų apsaugą, nedvejokite ir kreipkitės į artimiausią Apsaugos Komandos skyrių. Iki pasimatymo!

Kitos naujienos

30 metų veikiančios „Apsaugos komandos“ vadovas: verslas turi pasiūlyti geriausią sprendimą,  o ne stengtis paimti daugiau pinigų

30-metį šiemet švenčianti UAB „Apsaugos komanda“ – viena iš nedaugelio, kuriai pavyko nueiti ilgą kelią nuo pat Lietuvos nepriklausomybės atgavimo iki dabar. Registrų centro   duomenys rodo, jog taip ilgai veikiančių įmonių mūsų šalyje yra vos 6,7 proc. „Apsaugos komanda“ ne tik sėkmingai įveikė ekonomines krizes, ištvėrė pandemijos išbandymus, bet ir per paskutinius penkerius metus padidino…

2024/07/03

Penktadienį – išskirtinis APVA kvietimas gauti paramą saulės elektrinei

Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) balandžio 28 d. skelbs kvietimą gauti paramą gyventojams, norintiems įsirengti saulės elektrines. Kvietimas – išskirtinis, nes suteikia palankesnes sąlygas ir daugiau laiko paramai užsitikrinti. APVA paramai planuoja skirti net 40 milijonų eurų. Paskelbta tęstinė parama skiriasi nuo ankstesnių tuo, kad šįkart nereikės laukti, kol baigsis paraiškų teikimo terminas. Anksčiau jis…

2023/04/26
Gaukite pasiūlymą Parduotuvė