fbpx
Išmanioji namų apsauga – visada po ranka
2020/02/26

Ar prisimenate tuos atvejus, kai išvykę į darbą, savaitgaliui į sodybą ar atostogų į tolimą kelionę, suabejojote, ar nepamiršote užrakinti namų durų ar įjungti signalizacijos? Galbūt dėl to net teko sugrįžti ir patikrinti, ar namai tikrai palikti saugiai?

Visa tai jau praeitis, nes dabar savo klientams siūlome galimybę palikti nereikalingus rūpesčius nuošalyje ir visas mintis nukreipti į svarbius dalykus.

Pristatome Jums išmanų namų apsaugos sprendimą, kuris leis valdyti namų, sodybos, biuro ar kitų patalpų apsaugos sistemas, kad ir kur bebūtumėte. Viskas, ko reikia – tai patalpų signalizacija, mobilioji programėlė bei nedidelis prietaisas, įrengiamas Jūsų namuose ir sujungiantis Jūsų išmanųjį telefoną bei patalpų signalizaciją.

Viskas, ko reikia – tai patalpų signalizacija, mobilioji programėlė bei nedidelis prietaisas

Išmanioji namų apsauga Jums leis iš savo mobiliojo telefono patikrinti apsaugos sistemų būseną, įjungti ir išjungti apsaugą visose patalpose arba tam tikrose zonose, gauti pranešimus apie aliarmą, elektros dingimą, sistemos testavimo rezultatus, o įsirengusieji vaizdo stebėjimo kameras taip pat galės stebėti, kas vyksta patalpose, suveikus vaizdo kamerų jutikliams.

Argi ne puiku? Ir tai dar ne viskas – daugiau išmaniosios apsaugos teikiamų galimybių rasite žemiau.

Su Apsaugos Komandos išmaniąja namų apsauga galėsite:

  • Įjungti / išjungti apsaugą, naudodami savo išmanųjį telefoną, kad ir kur bebūtumėte.
  • Matyti apsaugos sistemų būsenas realiu laiku bei keisti nustatymus.
  • Gauti pranešimus apie aliarmo signalus, jutiklių gedimus ir t. t.
  • Valdyti ignoruojamas patalpų zonas, kuriose signalizacija turėtų būti laikinai išjungta.
  • Valdyti ne tik įrenginius, prijungtus prie apsaugos sistemų, bet ir kitus namų prietaisus, turinčius prieigą prie interneto.
  • Valdyti iki 4 objektų (pvz., namo, buto, sodybos, biuro) apsaugos sistemas.
  • Matyti patalpų vaizdo įrašus, suveikus patalpose įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų jutikliams.
  • Peržiūrėti praeities įvykių žurnalą.
  • Pasiekti dažniausiai naudojamas valdymo komandas ar jų derinius.

Jeigu susidomėjote galimybe įsirengti išmaniąją namų apsaugą, nedvejokite ir kreipkitės į artimiausią Apsaugos Komandos skyrių. Iki pasimatymo!

Kitos naujienos

Apsaugos Komanda nuo šiol dirba kitaip?

2020 m. yra ne tik pandemijos metai, tačiau ir metai kuomet mes nutarėme labai aiškiai pasakyti savo klientams, kad mes visada prisiėmėme, prisiimame ir ateityje prisiimsime atsakomybę už savo pažadus Jums. Nuo šiol visiems naujiems klientams abejojantiems dėl būdų kaip saugoti savo gyvenamų patalpų turtą ar įsigyti geresnes duris ir langus, ar nusipirkti draudimo polisą,…

2020/12/04

Kaip užtikrinti būsto saugumą?

Įsilaužėliai mokosi vis naujų būdų, kaip patekti į juos viliojančius nekilnojamojo turto objektus. Tuo tarpu, žmonės dažnai drąsiai savo namuose laiko brangius daiktus, net nesusimąstydami apie grėsmes, tykančias čia pat.

2020/02/11
Gaukite pasiūlymą Parduotuvė