fbpx
Kaip užtikrinti būsto saugumą?
2020/02/11

Įsilaužėliai mokosi vis naujų būdų, kaip patekti į juos viliojančius nekilnojamojo turto objektus. Tuo tarpu, žmonės dažnai drąsiai savo namuose laiko brangius daiktus, net nesusimąstydami apie grėsmes, tykančias čia pat. Todėl svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar tikrai savo namus paliekate saugius, kol visi šeimos nariai išvykę?

Yra manančiųjų, kad  buto saugumo garantas tai šarvuotos durys. Be abejonės, metalinės durys apsaugo nuo vagių diletantų. Smulkiu laužtuvėliu ar petimi tokių durų neįveiksi. Tačiau kvalifikuotiems vagims tokios durys – ne kliūtis. Puikios metalinės durys su patikimomis spynomis, sandarūs langai ne tik džiugina šeimininkus, bet ir vilioja vagis. Norėdami patekti į butą, vagys panaudoja visą savo sumanumą ir patirtį.

Todėl nereikėtų rizikuoti ir pasitikėti sėkme, durų ir spynų tvirtumu. Profesionalūs vagys įveikia bet kokius užraktus – jeigu neranda tinkamo rakto ar neišlaužia durų, išgręžia spynų šerdeles.  Net ir sudėtingas spynas vagys atrakina ar išlaužia pasitelkę paprasčiausią šaltkalvio įrankių rinkinį. Jeigu ir tai nepadeda, vagys į spynas pila rūgštį – tokį išbandymą išlaiko reta spyna.

Norint užsitikrinti bazinį saugumo lygį, buto ar namo apsaugai siūlome imtis šių priemonių:

  • Įsistatykite sandarius plastikinius langus bei tvirtas šarvuotas, į išorę atidaromas duris, o dar geriau – dvigubas, iš kurių vienos metalinės.
  • Duris įstatykite taip, kad jų būtų neįmanoma iškelti paprasčiausiais laužtuvais ar keltuvėliais. Būtina naudoti vyrių sargius, kad, nupjovę pačius vyrius, vagišiai neiškeltų durų.
  • Įstatykite bent dvi skirtingos konstrukcijos spynas, užrakinamas raktu iš abiejų pusių.
  • Įstatykite vidinius durų skląsčius, įtaisykite grandinėles su signalu.
  • Įsirenkite plataus matymo kampo durų akutę ar specialią vaizdo stebėjimo kamerą.
  • Į balkono duris įmontuokite rankeną su užraktu arba naudokite sklasčius.
  • Ant pirmo aukšto ar kitų langų, kuriuos lengva pasiekti, įrenkite apsaugines žaliuzes.
  • Ant langų pakabinkite užuolaidas, trukdančias stebėti butą, ypač vakarais, kai įjungta šviesa.
  • Stebėkite, kad visada butų užrakintas stogo liukas, esantis laiptinėje.
  • Pametę raktą, būtinai pasikeiskite spyną.

Vis dėlto, jeigu norite užtikrinti aukščiausią savo namų saugumo lygį, siūlome įsirengti elektroninę signalizaciją. Šiuolaikinės technologijos suteikia plačias galimybes visapusiškai apsaugoti savo nekilnojamąjį turtą. Signalizacijos sistema, kurią prižiūri profesionali saugos įmonė, yra bene geriausias būdas pasirūpinti būsto apsauga tuomet, kai patalpose nieko nėra, ir tuomet, kai yra žmonių. Suveikus signalizacijai, mobiliosios  reagavimo grupės į įvykio vietą atvyksta per keletą minučių, sulaiko įsibrovėlius, esant reikalui iškviečia reikiamas tarnybas, apie situaciją informuoja būsto šeimininką.

Signalizacija, sujungta su saugos tarnybos centriniu stebėjimo pultu, yra tarsi elektroninis sargas, kuris saugo įvairios paskirties patalpas nuo skirtingų rizikos veiksnių. Tokios apsaugos kaina nėra didelė, o namų ir šeimos saugumas yra neįkainojamas.

Jeigu susidomėjote galimybe įsirengti būsto signalizaciją, susisiekite su mumis. Su malonumu pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti tinkamiausią sistemą.

Kitos naujienos

Kaip apsaugoti namus nuo gaisro?

Saugoti namus reikia ne tik nuo vagišių, tačiau taip pat ir galimo gaisro pavojaus, tad kiekvienas besirūpinantis savo namais ir savimi privalo įdiegti priešgaisrinės saugos sistemas, žinoma, pasirūpinti elektros instaliacija bei kitais gaisrą sukelti galinčiais dirgikliais. Kas dažniausiai sukelia gaisrą namuose? Statistika atskleidžia, kad didžioji dauguma žmonių kilus gaisrui žūsta būtent gyvenamosios paskirties pastate. Tai…

2022/01/16

Kaip veikia dūmų detektorius?

Nuo 2018-ųjų metų gegužės mėnesio kiekvienas būstas turi pasirūpinti savo saugumu montuodamas dūmų detektorius. Kai kurie klaidingai galvoja, kad jie reikalingi tik nuosavuose namuose, kurie būstą apšildo kieto kuro katilais. Tikrai ne. Dūmų jutikliai privalo būti ir sodų nameliuose, butuose, komercinio tipo pastatuose, kuriuose kasdien būna žmonės. Veikimo principas Įrenginio veikimo principas kinta priklausomai nuo…

2021/12/13
Gaukite pasiūlymą Parduotuvė