fbpx
Langų apsauga nuo vagių
2023/02/18

Vagys į patalpas dažniausiai patenka pro langus, tad specialistai rekomenduoja, kad jais būsto apsaugoje – pirmiausia ir reikia pasirūpinti. Langai gali būti išdaužiami arba net išimamas jų rėmas. Tai kelia pavojų ne tik turtui, tačiau ir žmogaus saugumui.

Siekiant gyventi ramiau – būtina aukštos kokybės langų apsauga, kuri padės išvengti bet kokio galimo trikdžio. Žinoma, tinkama ne tik gyvenamajam būstui, tačiau ir komercinio tipo, pramoninio, kito pobūdžio objektams, kurių savininkai rūpinasi turtu.  

Langų apsauga nuo vagių reikalauja išmanymo, kadangi šiuolaikiniai vagišiai – be problemų įveikia įprastus langų užraktus.

Ajax doorprotect durų ir langų atidarymo jutiklis 

Renkantis apsaugos sistemas visada pirmiausia siūlome daugiau domėtis inovacijomis, kadangi jų kokybė – ne tik pažangesnė, tačiau ir išmanesnė, galinti užtikrinti ir didesnį saugumą. Vienas tokių yra Ajax doorprotect durų ir langų atidarymo jutiklis, kuris pasižymi ne tik aukščiausio lygio kokybe, tačiau ir funkcionalumu patenkinančiu tiek verslo, tiek privataus būsto poreikius.

 Kodėl Ajax doorprotect?

 • Pirmiausia labai svarbu tai, kad įranga yra belaidė. Tokiu atveju galėsite rasti jai labiausiai tinkamą montavimo vietą, kurios neribos patalpą apkraunantys laidai.
 • Įrenginys yra kompaktiškas, neužima daug vietos, atrodo stilingai. 
 • Sistemoje yra įmontuota unikalaus modelio technologija „Jeweler“. Jos išskirtinumas – sistemos išmanioji centralė kartu su belaide technologija palaiko ryšį net per 1 200 metrų atstumą.
 • Sistema labai paprastai valdoma per greitai įdiegiamą programėlę.
 • Veikia naudodama standartinę bateriją, kurios galiojimo terminas yra net 7-eri metai. Taigi, tikrai neteks sukti galvos dėl funkcionalumo arba priežiūros.
 • Įrenginys yra apsaugotas nuo ryšio sutrikimų, taip pat ir galimų kibernetinio įsibrovimo atakų, galiausiai – fizinio pažeidimo, kadangi yra labai patvarus, gamintas iš geriausios kokybės medžiagų.
 • Ajax doorprotect durų ir langų atidarymo jutiklis atrodo patraukliai, tad dera bet kokiame interjere. 
 • Tai puikus pasirinkimas bet kokio tipo langams: plastikiniams, mediniams, aliuminiams… Ši plastikinių langų apsauga nuo vagių – geriausias pasirinkimas tiems, kurie vertina ramų gyvenimą.
 • Žinoma, taip pat tinka ir durims. Siekiantiems maksimalios apsaugos visada geriausia derinti kuo daugiau skirtingų sistemų, taip pat pasirūpinti ir skirtingomis būsto zonomis.

Jeigu ir Jums atrodo, kad Ajax doorprotect durų ir langų atidarymo jutiklis yra geriausias pasirinkimas užtikrinantis, kad naktys bus ramios, o kelionės tik atsipalaidavus – tokiu atveju susisiekite su mūsų konsultantais, kurie detaliau Jus supažindins su technologijos galimybėmis bei aptars montavimo darbus.

Ajax glassprotect stiklo dūžio jutiklis

Kita alternatyva, kuri sulaukia daug dėmesio, yra Ajax glassprotect stiklo dūžio jutiklis. Tai dar viena dėmesio verta inovacija, kuri gali padėti Jūsų gyvenimą padaryti kur kas saugesniu. Svarbiausia – be jokio Jūsų paties indėlio, kadangi sistema veiks našiai be priežiūros. 

Kodėl Ajax glassprotect stiklo dūžio jutiklis yra geras pasirinkimas?

 • Ši sistema taip pat yra labai vertinama dėl to, kad jai veikti nereikia laidų. Tokiu atveju neribojamas montavimo kampas, o tai padeda maksimaliai išnaudoti įrenginį saugumui būste kurti.
 • Sistemoje yra įmontuota moderni technologija „Jeweler“, kuri užtikrina, kad saugus ryšys tarp išmaniosios centralės bei detektoriaus sieks net  1 000 metrų.
 • Įrangoje sukonfigūruoti net trys jautrumo lygiai, kurie padeda sistemai kur kas geriau nustatyti galimą pavojaus lygį. Tai yra, išvengiama netikro pavojaus paukščiui įsirėžus į stiklą ar panašiai.
 • Galimybės – labai plačios, kadangi įrenginys fiksuoja dūžį iki 9 metrų atstumu.
 • Valdymas per mobiliąją programėlę, kurią galite greitai atsisiųsti į savo telefoną arba planšetinį kompiuterį. Viskas – paprasta, patogu, nereikia jokių specifinių žinių apsaugos sistemos valdymui.
 • Ajax glassprotect stiklo dūžio jutiklis yra apsaugotas nuo ryšio sutrikimų bei kibernetinio įsibrovimo. Tai leidžia būti ramiu, kad sistema veiks visada ir jokie dirgikliai nesumažins veiksmingumo lygio.
 • Keičiama baterija tarnauja net iki 7-erių metų.
 • Galiausiai, Ajax glassprotect stiklo dūžio jutiklis yra minimalistinis, paprasto dizaino, tad lengvai įkomponuosite bet kokiame interjere.  

Jeigu Jus domina ši apsaugos sistema – susisiekite su mūsų konsultantais, kurie pasirūpins, kad saugumas Jūsų namuose būtų maksimalus. Ir bet kokio būsto apsaugai – pirmiausia reikia pasirūpinti langų apsauga nuo įsilaužimo. 

O gal paprastesnė apsauga?

Sakysite, kad jau geriau minimali apsauga nei jokios? Taip. Tačiau nusprendus, kad norisi gyventi saugiau – būtinai reikalinga geros kokybės, tokia apsauga, kuri leis jums būti ramiu ir tuomet, kai esate patalpoje, namuose, ir tokiu atveju, kai nesate. Įprasti langų užraktai, deja, gana paprastai įveikiami net ir nepatyrusių vagišių. Ir labai liūdna, kad kartais vagystė gali virsti kur kas didesniu nusikaltimu, tad  saugodami savo turtą – kartu saugote ir savo sveikatą.

Jeigu norite pasitarti su specialistais dėl langų apsaugos – susisiekite su mumis.

Kitos naujienos

Penktadienį – išskirtinis APVA kvietimas gauti paramą saulės elektrinei

Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) balandžio 28 d. skelbs kvietimą gauti paramą gyventojams, norintiems įsirengti saulės elektrines. Kvietimas – išskirtinis, nes suteikia palankesnes sąlygas ir daugiau laiko paramai užsitikrinti. APVA paramai planuoja skirti net 40 milijonų eurų. Paskelbta tęstinė parama skiriasi nuo ankstesnių tuo, kad šįkart nereikės laukti, kol baigsis paraiškų teikimo terminas. Anksčiau jis…

2023/04/26

Kokie galimi apsaugos sistemos tipai?

Tikriausiai žinote lietuvišką posakį „Kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių“? Panašiai yra ir su apsaugos sistemomis. Atrodo, sistema turėtų turėtų fiksuoti aplinką, perspėti apie pavojų ir iškviesti apsaugą. Skamba paprastai, tačiau iš tikrųjų namų apsaugos sistemos yra šiek tiek sudėtingesnės ir turi esminių skirtumų. Tad jei svarstote apie apsaugos sistemos įrengimą namuose ar biure,…

2023/04/11
Gaukite pasiūlymą Parduotuvė