fbpx
Lauko stebėjimo kameros su judesio detekcija
2021/11/16

Lauko vaizdo stebėjimo kameros su judesio jutikliu

Norint stebėti, kas vyksta namų išorėje ir apsaugoti teritorijos ribose esantį turtą, reikia laukui pritaikytų technologijų – būtent tam yra skirtos lauko vaizdo stebėjimo kameros su judesio jutikliu. Dažnai klientams kyla klausimas: kas tai? Ši išmanioji technologija leidžia ne tik filmuoti aplinką, bet ir fiksuoti joje vykstantį įtartiną judėjimą bei išsiųsti pavojaus signalus atitinkamoms pagalbos tarnyboms. Judesio jutikliai matuoja aplinkoje esančių įvairių tipų bangų judėjimą ir, šiam pakitus, generuoja elektros signalą, informuojantį atitinkamą adresatą apie iškilusią grėsmę. Lauko stebėjimo kameros su judesio jutikliu yra vienas universaliausių pasirinkimų ir kainos, ir funkcionalumo prasme.

Kaip prižiūrėti lauko vaizdo stebėjimo kameras?         

Norint užtikrinti sklandų lauko kamerų veikimą, itin svarbus yra nuolatinis maitinimo šaltinis. Neprijungtos prie elektros srovės, lauko vaizdo stebėjimo kameros su judesio davikliu veiks vos kelias valandas, tad negali tinkamai apsaugoti jūsų teritorijos. Ši problema rečiau iškyla su laidinėmis vaizdo stebėjimo kameromis, kadangi jas su maitinimo šaltiniu jungia aplinkoje įmontuoti kabeliai. Vis dėlto, jei naudojate belaides apsaugos sistemas, yra būtina užtikrinti, jog maitinimo šaltinis būtų įmontuotas netoli pačios kameros kartu su kita įranga, t. y. netoliese kameros turi būti ir elektros srovę tiekiantis kištukas.

Kita svarbi lauko vaizdo stebėjimo kamerų priežiūros dalis – oro sąlygos. Nors didžioji dalis šių lauko apsaugos technologijų yra sukonstruotos kaip atsparios aplinkai, ekstremalių situacijų atveju gali iškilti nemalonumų. Vis dėlto, ši technologija nėra absoliučiai atspari labai aukštoms ar labai žemoms temperatūroms, o didelės audros ar krušos taip pat gali šią įrangą apgadinti. Taigi, rinkdamiesi kamerų montavimų vietą, atsižvelkite ir į jos potencialią grėsmę.

Sunku išsirinkti? Mes padėsime!        

Jei ruošiatės pirkti lauko stebėjimo kameras, gali būti sunku nepasimesti tarp siūlomų variantų įvairovės. Laimei, „Apsaugos komanda“ taip pat parduoda apsaugos sistemas – informacija apie jas pateikiama internetu, mūsų interneto svetainėje. Čia taip pat rasite galybę pasirinkimų su akcija ir prieinama kaina. Pasirinkę mūsų paslaugas, namus apsaugoti galėsite ne tik patikimai, bet ir pasinaudoję nuolaida, kuri leis nemažai sutaupyti. Nedelskite ir pasirūpinkite savo namų saugumu jau dabar!

Kitos naujienos

Kiek kainuoja buto apsauga

Saugus gyvenimas neatsiejamas nuo sistemų, kurios gali būti diegiamos tiek naujos, tiek senos statybos namuose, butuose, komercinio tipo objektuose – visur, kur tik reikalinga didesnė sauga ir tuo pačiu ramesnis žmogaus gyvenimas.  Svarbiausia pasirinkti Jums labiausiai tinkamą apsaugos sistemą, kuri kinta ne tik saugumo lygiu, tačiau ir kainomis. Butams siūlomos bene pigiausios alternatyvos. Žinoma, visada…

2021/11/24

Dūmų detektorius

Ugnis gali pridaryti didelės žalos: ji negailestingai niokoja turtą ir kelia pavojų ne tik sveikatai, bet ir gyvybei. Dūmų detektorius yra viena pagrindinių gaisro prevencijos priemonių, leidžiančių anksti pastebėti ugnies pavojų ir išvengti žalos ar ją sumažinti. Dūmų jutikliai turėtų būti įrengti ne tik namų, bet ir komercinėse ar kitos paskirties patalpose. Ugnis yra didelė…

2021/11/06
Gaukite pasiūlymą Parduotuvė