fbpx
Parduodamos stebėjimo kameros

Parduodamos stebėjimo kameros

Vaizdo kamerų panaudojimas apsaugai yra labai platus. Jos puikiai tinka namų, įvairios paskirties patalpų, lauko teritorijos stebėjimui. Kameros visada fiksuoja tai, kas yra jų matymo lauke, tad pastebėjus grėsmę galima greitai patikrinti, kas tai buvo. Profesionalias saugos paslaugas teikianti „Apsaugos komanda“ parduoda stebėjimo kameras buto, ofiso ar kitoms komercinėms patalpoms ir lauko objektų priežiūrai.

Kaip išsirinkti vaizdo stebėjimo kamerą?

Parduodamos kameros skiriasi savo funkcionalumu ir parametrais, tad planuodami pirkti vaizdo stebėjimo sistemą turite žinoti, kur ir kokiu tikslu ji bus naudojama. „Apsaugos komanda“ parduodamos vaizdo stebėjimo kameros skirstomos į tris kategorijas:

–          Vaizdo kameros su judesiu jutikliu yra skirtos mažų teritorijų apsaugai. Suveikus judesio jutikliui jos atsiunčia 10 sekundžių trukmės filmuką su jutiklio veikimo priežastimi. Tokios kameros tinka būsto įėjimo ar kiemo stebėjimui.

–          Vaizdo kameros su vaizdo analitika pavojaus signalą sugeneruoja pagal užprogramuotus elgesio modelius, pavyzdžiui, žmonių judėjimą ar pastatytą automobilį. Jos puikiai tinka įvairaus dydžio teritorijų stebėjimui.

–          Vaizdo kameros perimetro apsaugai yra skirtos didelėms teritorijoms, jos gali būti komplektuojamos su keleto rūšių jutikliais ir perduoda vaizdą iš teritorijos.

„Apsaugos komanda“ parduoda tik aukštos kokybės patikimų gamintojų įrangą, norėdami gauti daugiau informacijos, galite pateikti užklausą internetu. Susisiekę profesionalai pateiks geriausius kainos pasiūlymus, informuos, kokios akcijos vyksta šiuo metu ir kokios nuolaidos gali būti taikomos.

Įmonė parduoda vaizdo kameras, kurios yra naudojamos profesionaliai apsaugai. Tai labai svarbu, nes prastos kokybės ar mėgėjiška įranga neatliks savo darbo. Skelbimai su tekstu „Parduodu stebėjimo kameras…“ nieko gero nežada, tad neverta gundytis mažesne kaina. Tik profesionalios saugumui skirtos kameros padės apsaugoti turtą ir patalpas ar teritoriją nuo įsilaužimų, neprašytų svečių ir kitos žalos. Be to, „Apsaugos komanda“ ne tik parduoda stebėjimo kameras, bet ir teikia saugos sistemų įrengimo paslaugas. Tiksliai veikianti jutiklių ir vaizdo kamerų sistema yra geriausias sprendimas, tad rinkitės aukštą kokybę ir patikimumą iš saugumo srities profesionalų.

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė