fbpx
Patalpų apsauga

Patalpų apsauga

Visi norime jaustis ramūs ir užtikrinti, tad verta iš anksto pasirūpinti patalpų apsauga. Durys su spyna sudaro fizinį barjerą, tačiau jis nėra neįveikiamas – tokiais atvejais gali padėti tik apsaugos sistemos patalpoms. Jos gali būti naudojamos tiek namų, tiek verslo ar kitų objektų apsaugai. Apsaugos sistemos gali būti įvairios ir priklauso nuo asmeninių poreikių. Tai efektyvus būdas apginti savo turtą ir pasirūpinti vidaus patalpų apsauga. Sužinokite, kaip ji vykdoma ir kokie galimi pasirinkimai, priklausomai nuo saugomų patalpų rūšies.

Kokią patalpų apsaugą galime pasiūlyti?

„Apsaugos komanda“ siūlo patalpų apsaugą butams, individualiems namams, komercinės paskirties objektams ir kt. Mūsų paslaugas sudaro pilnas apsaugos komplektas, kuris apima apsaugos sistemą, jos montavimą ir priežiūrą, elektroninę apsaugą. Prekiaujame apsaugos sistemomis, tačiau nesame tie, kurie tik parduoda – mums svarbu užtikrinti klientų saugumą ir patogumą, tad siūlome visas paslaugas iš vienų rankų.

Apsaugos sistemos patalpoms yra skirtos įspėjimui apie galimą grėsmę: judesius, garsą, stiklo dūžį, durų ar langų atidarymą, dūmus ir kt. – mūsų specialistai sistemą suderins pagal pirkėjo poreikius. Pavyzdžiui, jei namuose laikote augintinį ir pasirinksite labai jautrią sistemą, gali tekti dažnai tikrinti, kas tai – augintinis ar tikras įsilaužėlis. Dėl to būtina viską gerai apgalvoti.

Elektroninė apsauga yra viena patikimiausių, nes objektus mūsų komanda saugos 24 valandas per parą ir suveikus sistemai atvyks į vietą, patikrinti kas yra nutikę. Pirkti tokią paslaugą visada apsimoka, nes ji geriausiai užtikrina saugumą ir ramybę, net kai esate išvykę toli nuo namų.

Norite pasitikėti savo patalpų apsauga? Rinkitės „Apsaugos komanda“ paslaugas, nes:

–          esame patikima profesionalų komanda, turinti dešimtmečius kaupiamą patirtį apsaugos srityje;

–          patalpų apsauga yra viena pagrindinių mūsų paslaugų, kuriai skiriame itin daug dėmesio;

–          siūlome įvairius patalpų apsaugos sprendimus, kurie atitinka skirtingus objektų savininkų poreikius;

–          siūlome puikų kainos ir kokybės santykį bei galimybę pasinaudoti nuolaida ir pinigų susigrąžinimo garantija.

„Apsaugos komanda“ specialistai visada patars, kaip įvertinti savo poreikius ir tinkamai pasirūpinti patalpų apsauga. Užklausą apie paslaugas galite pateikti internetu ir mūsų specialistai susisieks asmeniškai bei atsakys į visus iškilusius klausimus. Parduodame ir montuojame apsaugos sistemas patalpoms, tad žinome visas smulkmenas, o per ilgus darbo metus sukaupta patirtis leido ištobulinti siūlomas paslaugas.

Šiandien savo klientams siūlome aukščiausios kokybės paslaugas ir  taupydami jų laiką prekiaujame visa reikalinga įranga. Siekiame tapti rinkos lyderiu, tad mūsų parduotuvėje rasite ne tik platų asortimentą, čia taikomos ir akcijos, o svarbiausia – teikiamos kvalifikuotos konsultacijos. Juk kai kalbame apie saugumą, jokia klaida nėra atleistina. Būtent dėl šios priežasties patalpų apsauga leiskite pasirūpinti tikriems profesionalams.

Gaukite pasiūlymą

    Dominančios paslaugos:

    Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
    Žirmūnų g. 139,
    LT-09120 Vilnius
    Gaukite pasiūlymą Parduotuvė