fbpx
Perimetro apsauga

Perimetro apsauga

Šiuolaikiniai lauko teritorijos saugojimo būdai tapo gerokai patikimesni nei gamykloje budintis sargas, ar per naktis būdraujantis namų šeimininkas. Dabar perimetro apsauga – tai techninės ir programinės įrangos sistema, skirta kuo anksčiau fiksuoti bandymus patekti į saugomą teritoriją. Saugos įranga praneša apie įsibrovėlį dar prieš jam įeinant į saugomą teritoriją. Taip pat užtikrina minimalų reagavimo laiką nuo neprašyto svečio įsibrovimo momento. Perimetro apsaugos sistema atlieka savo funkcijas nepriklausomai nuo išorinių veiksnių – oro sąlygų ar elektromagnetinių trukdžių.

Pagrindiniai perimetro apsaugos elementai yra judesio jutikliai, spinduliniai ar kito tipo barjerai, signalo priėmimo modulis bei stebėjimo punktas su specialia kompiuterine įranga. Perimetro apsaugos sistemą dažnai yra naudinga sujungti su vaizdo stebėjimo sistema, kad suveikimą būtų galima nedelsiant vizualiai patikrinti. Taip pat galima kombinuoti su garso signalizacija, kuri turi ir atgrasantį poveikį. Šiuolaikinės saugumo paslaugos vienu metu apima kelių tipų objektų perimetro ir teritorijos apsaugos sistemas.

Pagal kokius kriterijus rinktis?

Saugos sistemos įrengiamos nuolatiniam privataus būsto, ofiso, sandėlių, gamybos ar kitų komercinių patalpų aplinkos stebėjimui. Jos taip pat pasitelkiamos laikinai statybos aikštelių priežiūrai, turto apsaugai ar net darbų saugai užtikrinti. Sistema gali būti skirta bet kokio tipo tvorų apsaugai nuo perlipimo ar išardymo. Todėl renkantis perimetro apsaugą pirmiausia reikia įvardinti, ką norima apsaugoti, kokių saugumo tikslų yra siekiama. Apsaugos sistemos tipą ir elementų pasirinkimą apsprendžia saugomos teritorijos plotas, reljefas ir augmenija, tvoros rūšis, arti esantys keliai, ar aukštos įtampos linijos. Atsižvelgiant į apsaugos užduotį, teritorijos ypatumus, montavimo galimybes parenkami reikiamų techninių parametrų prietaisai. Skirtingas gali būti spindulinių barjerų veikimo nuotolis lauke, reakcijos laikas, darbinė temperatūra ir oro drėgnumas, įrenginių maitinimas. Judesio jutikliai gaminami bevieliai ar laidiniai, paremti mikrobangų ar infraraudonųjų spindulių veikimo principu. Skiriasi jų išmatavimai, aptikimo zonos aukštis ir plotis, aptikimo tikimybė. Pigus judesio jutiklis, ar kitas sistemos elementas, nebūtinai bus funkcionalus, tinkamo veikimo atstumo ar aptikimo būdo. Jei vienas iš pasirinkimo kriterijų jums yra kaina, vertėtų pasikonsultuoti su apsaugos specialistais. Jų patarimai perimetro apsaugos sistemos biudžetą optimizuos gerokai naudingiau, nei akcijos ar nuolaidos.

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė