fbpx
Praėjimo kontrolės sistemos

Praėjimo kontrolės sistemos

Biuruose, komercinėse patalpose ir daugiabučiuose susiduriama su dideliais žmonių srautais, tačiau niekas nepageidauja neprašytų svečių. Tam naudojamos praėjimo kontrolės sistemos, kurios riboja pateikimą į patalpą ar teritoriją. Tokios sistemos būna labai įvairios ir gali būti naudojamos ne tik žmonėms, bet ir automobiliams.

Įeigos kontrolės sistemos dažniausiai įrengiamos daugiabučių namų, biuro patalpų ar privačios lauko teritorijos kontrolei. Vis dėlto kartais dėl patogumo tokias sistemas renkasi ir privataus būsto savininkai. Praėjimo kontrolės sistemos yra valdomos ne raktu, o magnetuku, NFC žymėmis ar mobiliuoju telefonu. Dažniausiai ofiso darbuotojai ar buto savininkai, norėdami patekti į laiptinę, turi panaudoti kortelę ar specialų diskelį. Tai patogu ir praktiška.

Praėjimo kontrolės sistemos gali būti labai įvairios. Ofiso patalpose jos dažnai naudojamos kaip darbuotojų registracijos būdas. Taigi, darbuotojai ne tik patenka į patalpą, bet gali ir patikrinti, koks darbuotojas, kada atvyko. Paprastai naudojamos NFC žymės, kurios nuskaitomos ruošiant darbo laiko apskaitos dokumentus. Kortelių skaitytuvai yra kiek paprastesni, bet veikia tuo pačiu principu.

Daugiabučiuose dažniau naudojama vadinamoji elektromagnetinė spyna. Tai paprastos praėjimo kontrolės sistemos, kurios leidžia patekti į laiptinę panaudojus specialų magnetuką. Kai kuriose vietose dar naudojami mechaniniai užtvarai, kurie leidžia praeiti tik vienam asmeniui – tai taip pat įeigos kontrolės sistemos.

Mes Jums padėsime išsirinkti!

Svarstote apie praėjimo kontrolės sistemos įrengimą? „Apsaugos komanda“ specialistai visada yra pasirengę padėti. Patarsime, kokios praėjimo kontrolės sistemos bus efektyviausios individualiu atveju ir kas tai lemia, kas yra mechaniniai užtvarai ir kada juos rinktis.

Visada siekiame klientams pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį, o jūsų patogumui „Apsaugos komanda“ ne tik parduoda įvairias apsaugos sistemas, bet ir atlieka montavimo bei priežiūros darbus. Daugiau informacijos rasite mūsų puslapyje, internetu taip pat galite pateikti ir užklausas arba pirkti reikalingas prekes. Siūlome ne tik platų asortimentą, mūsų parduotuvėje vykdomos akcijos – jų metu taikomos nuolaidos tam tikrų kategorijų prekėms.

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė