fbpx
Signalizacija butui

Signalizacija butui

Visi nori apsaugoti savo turtą, tačiau kyla klausimas kaip tai padaryti. Tvirtų durų ir patikimos spynos gali ir neužtekti – ilgapirščiai žino, kaip tai įveikti. Vienas patikimiausių sprendimų yra signalizacija bute. Ji suveiks įsilaužimo atveju ir apsaugos tai, kas yra viduje, net jei tuo metu ir nebūsite namuose. Buto signalizacija prijungiama prie centrinio apsaugos tarnybos pulto, todėl apsauga užtikrinama nuolat – be išeiginių ar laisvadienių. Net ir klaidingo pranešimo atveju apsauga atvyks patikrinti, kas tai buvo, įsitikins, kad nėra pavojaus buto gyventojams ar jų turtui.

Neverta laukti, kol nutiks nelaimė. Geriausiai buto signalizacija pasirūpinti iš anksto. Be to, nedaugelis žino, bet tokios signalizacijos yra skirtos ne tik vagystės atvejams – jos įspėja ir apie gaisro ar dujų nuotėkio pavojus.

Ar buto signalizacija atsiperka?

Šis klausimas kyla daugeliui, svarstančių apie papildomus apsaugos sprendimus. Vis dėlto įvertinti atsiperkamumą sunku – niekada nežinia, ar į jūsų turtą nusitaikys vagys. Tačiau jei taip nutiktų, signalizacija butui tikrai atsipirks. Be to, jos kaina bet kokiu atveju yra daug mažesnė už nerimą ir stresą išvykus atostogų, o patikėję buto apsaugą profesionalams visada galėsite jaustis saugiai ir ramiai.

Signalizacija bute gali būti ir autonominė, tačiau efektyviausia apsauga bus užtikrinta, jei įsigysite ir saugos tarnybos paslaugas. Pasirašant ilgalaikę sutartį gali būti taikomos akcijos, todėl pavyks sutaupyti. Tokia nuolaida nereiškia prastesnės apsaugos – priešingai, tai paskatinimas susirūpinti savo turto saugumu ir išmėginti patikimus sprendimus.

Renkantis namų saugumui užtikrinti skirtus sprendimus, neverta orientuotis vien į kainą. Rekomenduojama visada rinktis profesionalią įrangą – tik tokia signalizacija butui gali suteikti visapusę apsaugą. Pigi ir prastos kokybės įranga yra nepatikima ir gali lemiamu momentu nesuveikti, todėl jos įsigijimo nelabai verta net svarstyti – tokiu atveju investicija tikrai neatsipirks.

Leiskite mums apsaugoti Jūsų turtą!

Saugumui užtikrinti reikalingi patikimi sprendimai – kiekviena klaida gali kainuoti labai brangiai. Dėl to rekomenduojame rinktis profesionalias paslaugas. „Apsaugos komanda“ – didelę patirtį apsaugos srityje turinti specializuota įmonė, kuri siūlo įvairias saugos paslaugas tiek privatiems, tiek ir verslo klientams. Įmonė ne tik parduoda apsaugos sistemas, bet ir patars, kokią signalizaciją geriau pirkti, atliks montavimo darbus ir pasirūpins įrangos priežiūra.

Norite signalizaciją bute įsirengti greitai ir paprastai? Pateikite mums užklausą internetu ir specialistai parengs individualius poreikius atitinkantį pasiūlymą. Patikėdami savo namų saugumą „Apsaugos komanda“ profesionalams visas paslaugas gausite iš vienų rankų, tad sutaupysite daugybę laiko ir pinigų. Mes siūlome patikimų gamintojų įrangą, kuri veikia efektyviai ir užtikrina namų saugumą. Turėdami didelę patirtį, žinome problemas, kurios iškyla mūsų klientams, todėl nuolat tobuliname paslaugas ir užtikriname aukščiausią jų kokybę.

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė