fbpx
Signalizacija garažui

Signalizacija garažui

Nors dažniausiai apiplėšimai vyksta gyvenamosiose erdvėse, pavyzdžiui, butuose ir privačiuose namuose, ilgapirščiai taip pat pamėgo lankytis ir garažuose. Būtent ten yra laikomi automobiliai ir kiti didelę vertę turintys prietaisai. Be to, dažnas savininkas pamiršta pasirūpinti šių funkcinių erdvių saugumu, tad įsilaužėliams tai – puikus laimikis. Dėl šios priežasties, signalizacija garažui yra ne tik naudinga, bet ir būtina investicija, nes įsilaužimas gali įvykti tuomet, kai mažiausiai to tikėsitės. Žinoma, ir funkcijos, ir aplinkos sąlygų prasme, garažai dažniausiai labai skiriasi nuo gyvenamųjų erdvių, tad signalizacija į garažą taip pat turi būti pritaikyta konkretiems poreikiams. Apžvelkime, kas yra signalizacija garažui, kuo šios sistemos pasižymi ir kaip jos įrengiamos garaže.

Kodėl naudinga įrengti signalizaciją į garažą?

Akivaizdu, jog signalizacijos pagrindinė funkcija yra namų apsauga, tačiau kodėl verta saugoti, rodos, mažos vertės patalpą – garažą? Pirmoji to priežastis yra jūsų automobilio saugumas. Juk daugelis žmonių specialiai statosi garažus, kad apsaugotų savo automobilius nuo ekstremalių oro sąlygų, pavyzdžiui, krušos, ar klastingų ilgapirščių, ieškančių vertingų daiktų, pardavimui reikalingų automobilių detalių ar brangiųjų metalų. Tačiau vien stogas ir uždara patalpa jūsų automobilio apsaugoti negali. Vagys darosi vis išradingesni ir atranda įvairiausių būdų pasipelnyti, tad neužteks garažo užrakinti – norint apsaugoti jame esančias vertybes, jus išgelbės signalizacijos įrengimas.

Taip pat signalizacija į garažą gali suteikti galimybę stebėti sau priklausančias patalpas nuotoliniu būdu, tereikia rinktis išmanias signalizacijų sistemas. Klausiate, kas tai? Išmanios signalizacijos yra puikią sinergiją su žmogumi turinčios sistemos, informuojančios apie aplinkos pokyčius, perspėjančios apie potencialią grėsmę ir net pateikiančios vaizdinę medžiagą apie garažo viduje vykstančią veiklą. Išmani signalizacija garažui dažniausiai yra prijungta prie centrinio stebėjimo pulto, o grėsmę užfiksuoja per aplinkos jutiklius. Pavyzdžiui, užfiksavus svetimą objektą ar asmenį garažo teritorijoje, savininkui ir saugos tarnybai yra išsiunčiamas pavojaus signalas, iš centrinio stebėjimo pulto į įvykio vietą tuomet yra atsiunčiamas patrulinis ekipažas, o patalpų savininkas gali nuotoliniu būdu stebėti, kas vyksta garažo erdvėje. Taigi, išmani signalizacija į garažą suteikia galimybę operatyviai reaguoti į kilusią grėsmę ir, įsilaužėliams pasprukus, padeda juos identifikuoti.

Kaip vyksta signalizacijos garažui montavimo darbai?

Signalizacijos sistemos gali būti laidinės ir belaidės. Kadangi garažas – tai ganėtinai maža erdvė, neturinti daug patekimo angų, daugelis klientų yra linkę pirkti belaides signalizacijas, nes jų montavimas yra daug paprastesnis. Tokiu atveju, nereikia tiesti kabelių, o belaidžiai jutikliai taip pat puikiai apsaugo garažo patalpas.

Belaidės signalizacijos garažui montavimo darbai yra ganėtinai elementarūs. Du svarbiausi dalykai sklandžiai jų veiklai užtikrinti yra stabilus energijos šaltinis ir stiprus įrenginių įtvirtinimas sienose. Užtikrinę šias sąlygas, vos per kelias valandas įsirengsite patikimą ir efektyvią apsaugos sistemą.  Patogu ir tai, kad belaidžių signalizacijų pasirinkimo variantus galite apžvelgti ir užsisakyti internetu, neiškėlę kojos iš namų.

„Apsaugos komanda“ teikia ne tik apsaugos paslaugas, bet ir parduoda, montuoja belaides garažo apsaugos sistemas. Mūsų elektroninėje parduotuvėje atrasite platų asortimentą, pritaikytą kiekvieno kliento individualiems poreikiams. Taip pat mūsų el. parduotuvėje yra dažnai vykdomos akcijos, kurių metu galima pasinaudoti nuolaida ir sutaupyti. Jei turite papildomų klausimų ar norite pasikonsultuoti, susisiekite su mūsų specialistais – užklausą galima pateikti ir internetu. Siūlome patikimą kainos ir kokybės santykį ir užtikrintą saugumą, į kurį verta investuoti.

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė