fbpx
Signalizacija namams

Signalizacija namams

Apie vagystes ir plėšimus žiniasklaida praneša kone kasdien. Niekada nežinia, kad vagių dėmesį gali patraukti ir jūsų namai, todėl saugumu reikia pasirūpinti iš anksto. Signalizacija namams ne tik įspėja apie pavojų, bet ir atgraso ilgapirščius, todėl modernios apsaugos sistemos yra vienas efektyviausių būdų namų ir turto apsaugai.

Signalizacija – tai investicija į saugumą ir ramybę. Neverta laukti, kol nutiks nelaimė, daug geriau iš anksto imtis visų veiksmų, kad tokie įvykiai kaip vagystės, plėšimai, gaisrai aplenktų jūsų namus. Juk namai yra būtent ta vieta, kurioje norime jaustis saugiai ir užtikrintai. Signalizacija į namus montuojama ne tik saugumo, bet ir prevencijos tikslais – tyrimai rodo, kad ilgapirščiai daug dažniau renkasi tuos objektus, kuriuose nėra jokių saugos sistemų. Pasirūpinkite savo būsto apsauga ir jauskitės saugiai tiek būdami namuose, tiek ir išvykę ilgesniam laikui – atostogauti ar darbo reikalais.

Kokia apsaugos sistema tinkamiausia namams?

Rinkoje siūlomas platus įvairių apsaugos sistemų pasirinkimas, o kokia namų signalizacija yra tinkamiausia, priklauso nuo objekto, kurį norima apsaugoti, techninių parametrų. Tai reiškia, kad renkantis apsaugos sistemą reikia įvertinti patalpų plotą, išplanavimą, specifiką. Saugumo specialistai numato galimus įsilaužimo scenarijus ir pagal tai yra parengiamas jutiklių planas. Svarbu, kad neliktų vadinamųjų aklumo zonų, nes vagys gali jomis pasinaudoti ir likti nepastebėti.

Siekiant užtikrinti visapusišką apsaugą, rekomenduojama rinktis ne tik sirenos tipo signalizaciją, bet įsirengti ir vaizdo kameras. Jos gali fiksuoti vaizdą nuolatos arba būti valdomos judesio ir garso jutiklių, t. y. įsijungti tik tada, kai davikliai užfiksuoja pokyčius aplinkoje. Vaizdo kameros dažnai yra naudojamos lauko teritorijų apsaugai, tačiau jos taip pat naudingos ir namuose. Jei įvyksta vagystė, kamerų įrašai padeda surasti vagis, o ir jie patys pamatę kameras gali pakeisti savo planus.

Taip pat būtina žinoti, kad modernios apsaugos sistemos yra skirtos ne tik namų apsaugai nuo nepageidaujamų svečių, jos taip pat perspėja ir apie gaisro, smalkių ar dujų nuotėkio pavojų. Sodybose ar kitose nuolat negyvenamose patalpose tokios signalizacijos taip pat perspėja ir apie gamtos stichijų žalą, pavyzdžiui, išdaužtus langus.

Norėdami sužinoti, kokia signalizacija namams yra tinkamiausia individualiu atveju, turėtumėte kreiptis į saugos paslaugas teikiančius specialistus. Išsamią konsultaciją suteiks „Apsaugos komanda“ specialistai, jums tereikia pateikti užklausą internetu.

Rinktis laidinę ar belaidę namų signalizaciją?

Geriausiai saugumą užtikrina signalizacija namui, kuri yra sujungta su saugos tarnybos centriniu pultu. Tai elektroninė apsaugos sistema, kuri suveikus jutikliui ne tik įjungia garsinį signalą, bet ir išsiunčia pranešimą saugos tarnybai. Budintis ekipažas skubiai atvyksta patikrinti, kas yra kaltas dėl to, kad suveikė daviklis. Natūralu, kad pasitaiko klaidingų įspėjimų: pavyzdžiui, judesiu davikliai reaguoja į judančius objektus ir negali nustatyti kas tai, tad kartais signalizaciją įjungia naminiai ar laukiniai gyvūnai.

Namų apsaugai skirtos signalizacijos skirstomos į laidines ir belaides, o klientams dažnai kyla klausimas, kokią sistemą geriau rinktis. Laidinės namų signalizacijos yra patikimos, gaminamos iš paprastesnių komponentų, tad santykinai reikalauja ir mažiau priežiūros. Vis dėlto jų komunikacija vyksta naudojant laidus, o tai ne tik užtikrina patikimą signalą, bet yra ir svarbiu trūkumu – laidų vedžiojimas patalpose yra komplikuotas, nes pažeidžiama apdaila. Dėl to geriausia, kai signalizacija į namus yra montuojama remonto metu – tuomet be papildomų išlaidų galima paslėpti visus laidus.

Belaides apsaugos sistemas pirkti patariama, kai signalizacija įrengiama jau suremontuotame būste. Šioms sistemoms nereikia laidų, paprastesnis ir jų įrengimas. Belaidės signalizacijos elementai yra siejami su centrale individualiai, be to, prireikus, tokią signalizaciją galima permontuoti. Šio tipo įrangos kaina gali būti kiek didesnė, palyginti su laidinėmis signalizacijomis, tačiau daugeliui naudingas universalumas. Belaidę signalizaciją galima naudoti laikinai, tad ją patogu įrengti nuomojamame būste, vykstant statyboms, sodyboje ar kt. Nepaisant didesnės kainos, belaidės sistemos ne visada veikia patikimai – jų nerekomenduojama naudoti senos statybos pastatuose, kurių sienos itin storos, reikia vengti įvairių trukdžių.

Prieš priimdami sprendimą pirkti laidinę ar belaidę signalizaciją namams, pasikonsultuokite su profesionalais. Jie įvertins visus svarbius aspektus ir techninius pastato parametrus bei padės priimti galutinį sprendimą. Neskubėkite rinktis belaidės sistemos tausodami interjerą, gali būti, kad jūsų namams geriau tinka laidinė signalizacija, o ju svarbiausias yra saugumo užtikrinimas.

Apsaugos sistemos namams montavimas

Signalizacijos namams montavimas yra greitas ir gana paprastas, tačiau geriausia šį darbą patikėti profesionalams. Yra manančių, kad su šia užduotimi lengvai pavyks susidoroti savarankiškai, tačiau net ir nedidelė klaida gali būti esmine ir nutikus nelaimei signalizacija nesuveiks. Be to, kai trūksta žinių galima nesunkiai sugadinti apsaugos sistemos elementus ir prarasti garantiją – ji galioja tik tuo atveju, kai montavimo darbus atlieka specialistai.

Kiek truks įrengimas, priklauso nuo pasirinkto apsaugos sistemos tipo. Belaidė signalizacija namams gali būti įrengta greičiau, nes nereikia tiesti laidų: specialistai įvertins patalpas, pritvirtins elementus ir atliks programavimo darbus. Laidinės sistemos įrengimas yra truputį sudėtingesnis, nes reikia nutiesti laidus, o jei apdaila jau padaryta, tenka ieškoti kuo mažiau interjerui kenkiančių sprendimų.

Taip pat negalima pamiršti ir apie sistemos priežiūrą. Laidinėmis sistemomis rūpintis beveik nereikia, bet jei pasirinkote belaidę signalizaciją, kurios elementai maitinami baterijomis, teks periodiškai patikrinti, ar jos neišsikrovė. Periodinė patikra rekomenduojama bent kartą per metus.

Kaip veikia namų signalizacija?

Signalizacijų veikimas yra pagrįstas jutikliais, kurie fiksuoja tam tikrus įvykius: judesį, temperatūros pokyčius, garsą, dūmus ir kt. Jutikliui suveikus aktyvuojamas garsinis ir, jei toks yra, šviesos signalas, perspėjimas gali būti išsiunčiamas būsto savininkui ir į saugos tarnybos centrinį pultą. Didesnėse patalpose jutikliai, siekiant sumažinti klaidingų signalų skaičių, yra dėliojami šachmatų principu – tuomet reaguojama į signalą, kurį tuo pačiu metu perduoda du greta esantys jutikliai.

Visi signalizacijos elementai yra prijungiami prie vadinamosios centralės, kuri atsakinga už perspėjimą. Išmanios sistemos taip pat gali būti derinamos su kitomis sistemomis, pavyzdžiui, namų signalizacija suveikus gaisro jutikliams gali išjungti elektros tiekimą, ventiliaciją, įjungti gesinimo sistemą ir pan. Tokie sprendimai yra patogūs ir patikimi, jie efektyviai padeda sumažinti nelaimės atveju patiriamus nuostolius.

Klaidingi perspėjimo signalai gali sukelti daug streso, todėl įrengiant signalizaciją reikia gerai apgalvoti, kur tvirtinti daviklius. Jie yra tikrai jautrūs, todėl kartais gali suveikti net nuo vabzdžių ir be reikalo sukelti išgąstį – į tai būtina atsižvelgti. Tinkamai sumontuota signalizacija namams veiks tada, kada reikia, klaidingų signalų atvejai neturi būti dažni.

Dirbame atsakingai ir operatyviai!

„Apsaugos komanda“ siūlo visas paslaugas namų saugumui užtikrinti. Įmonė teikia fizinės apsaugos paslaugas, parduoda ir montuoja įvairias apsaugos sistemas. Plačiame asortimente kiekvienas klientas ras asmeninius poreikius atitinkančią sistemą, kuri leis jaustis užtikrintai dėl namų saugumo. Mūsų specialistai yra pasirengę padėti ir patarti, o ieškantiems optimalaus varianto, patiks mūsų vykdomos akcijos ir taikomos nuolaidos – tai puiki proga sutaupyti. Rinkitės optimalius sprendimus, kurie užtikrina ne tik patikimą namų apsaugą, bet ir puikų kainos bei kokybės santykį.

Asortimentą sudaro profesionaliai apsaugai skirtos aukštos kokybės sistemos, kurios pasižymi puikiomis savybėmis ir parametrais bei ilgu tarnavimo laiku. Rinkdamiesi visas paslaugas iš vieno tiekėjo ne tik sutaupysite daugybę laiko ir pinigų, bet ir visada būsite užtikrinti tinkamu sistemų veikimu. Padėsime pasirinkti sistemą, ją sumontuosime ir prijungsime prie centrinio pulto, kad jūsų namų saugumas būtų užtikrinamas ištisą parą be jokių išeiginių. Esame saugos sistemų lyderis, kuriuo galite pasitikėti.

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė