fbpx
VideoFied

Šios sistemos pagalba judesio jutiklis su viduje įmontuota vaizdo stebėjimo kamera atsiunčia 10 sekundžių filmuką, kuriame matosi jutiklio suveikimo priežastis.

PAPRASTAS MONTAVIMAS

Videofied judesio jutikliai gali būti įdiegti bet kurioje vietoje: komercinėse ar gyvenamosiose vietose, tiek lauke, tiek viduje, tiek atnaujinant esamas sistemas arba diegiant kaip naują autonominę apsaugos sistemą.

PAŽEIDIMO VAIZDO FIKSAVIMAS

Jeigu peržiūrėjus iš Videofied sistemos jutiklio gautą momentinį vaizdo įrašą (įrašus), juose yra užfiksuojami asmenys arba galimas teisės pažeidimas (įsilaužimas, vykdoma vagystė, vandalizmas ar pan.) arba akivaizdžiai grėsmę objektui keliantys reiškiniai (gaisras, sprogimas ar pan.), Apsaugos Komanda centrinio stebėjimo pulto operatoriai nedelsiant prie Objekto siunčia patrulinį ekipažą nurodant jam aliarmo duomenis ir duomenis apie užfiksuotą grėsmę Objekte.

MINIMALUS KLAIDINGŲ REAGAVIMŲ KIEKIS

Centrinis stebėjimo pultas kartu su aliarminiu pranešimu gauna ir vaizdo įrašą, o tai leidžia stebėjimo pulto personalui iš karto patvirtinti, kad yra įsibrovėlis.

OBJEKTŲ BE INŽINERINIŲ TINKLŲ APSAUGA

Pradedate statyti namą ar nedidėlėje aikštelėje laikote transporto priemones, kurių saugumas Jums kelia abejonių, rinkitės šį apsaugos sprendimą.

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė