fbpx
Elektros instaliacija name

Elektros instaliacija name

Elektros instaliacija name yra vienas pirmųjų planavimo žingsnių, kurie yra įvykdomi pradedant statyti namą. Juk elektros srovės prietaisų lokacijas ir laidų išvedžiojimo vietas reikia planuoti iš anksto. Kaip sakoma, „iš akies“ šių dalykų sudėlioti neišeis, nes reikia žinoti, kur bus montuojamos apšvietimo sistemos, kiek kištukinių lizdų gali prireikti pagal konkretų baldų išdėstymą ir panašiai.

Taigi,  dar prieš atsirandant būsimo namo pamatams, jau būtina turėti namų elektros instaliacijos projektą, apibrėžiantį jungiklių išdėstymą, naudojamų kabelių tipą ir kitą svarbią informaciją. Šis detalumo reikalaujantis žingsnis yra tik vienas iš daugelio, kuriuos reikia praeiti vykdant elektros instaliaciją name. Taigi, pravartu žinoti, kas yra šis procesas ir kaip užtikrinti, kad namų elektros instaliacija vyktų sklandžiai.

Kaip vyksta elektros instaliacijos įrengimo darbai?

Elektros instaliacija name gali būti dviejų tipų – matoma arba nematoma. Pastaruoju metu, vis dažniau pasirenkamas yra estetiškesnis nematomų laidų variantas, tad elektros instaliacija pradedama planuoti dar prieš vykdant namų apdailą. Taigi, kaip ir minėjome, pirmas įrengimo darbų žingsnis yra elektros instaliacijos projekto braižymas. Tuomet užsakovai preliminariai sprendžia, kiek ir kokiose erdvėse namuose gali prireikti prieigų prie elektros srovės. 

Kitas esminę svarbą turintis žingsnis: elektros skirstymo skydelio planas. Kyla klausimas, kas tai? Elektros skirstymo skydelis – tai prietaisas, priimantis elektros srovę iš požeminių tinklų, ją paskirstantis per namo patalpas ir saugantis instaliaciją nuo perkrovų ir gedimų, o gyventojus – nuo elektros keliamo pavojaus. Taigi, šio prietaiso planas yra skirtas preliminariam apkrovų apskaičiavimui, juo įvertinamas srovės koncentracijos poreikis skirtingose erdvėse ir atitinkamai paskirstomi jungikliai. Tai „namų darbai“, kurie yra būtini užtikrinant saugumą ir patogumą namuose.

Kita užduotis yra laidų vedžiojimas, jungiklių įrengimas, kištukinių lizdų montavimas ir panašiai. Kištukinių elektros lizdų montavimas taip pat yra strategijos reikalaujantis procesas. Planuojant jų išdėstymą, reikia apgalvoti kur, kiek ir kokių buitinių prietaisų norėsite naudoti, koks bus baldų išdėstymas, kokie baldų išmatavimai. Daugiausiai elektros lizdų prireikia virtuvės erdvei; svetainėje esančių lizdų skaičius planuojamas pagal televizoriaus ir kitos išmaniosios įrangos preliminarią vietą, o miegamajame daugeliu atveju užtenka kelių kištukinių lizdų elektroniniams prietaisams ir šviesos šaltiniams maitinti.

Kada reikalingas elektros instaliacijos name atnaujinimas?

Kai kurie galvoja, jog kartą instaliavus pilną elektros tinklų sistemą, ji sklandžiai veiks visą namo stovėjimo laikotarpį. Deja, tai toli gražu nėra tiesa – taip manyti yra pavojinga, nes pasenusi elektros instaliacija yra viena dažniausių gaisro priežasčių. Taigi, jeigu renovuojate ar keliatės į senos statybos namą, elektros instaliacijos atnaujinimas yra primygtinai rekomenduotinas, norint išvengti nelaimės. Jei įrenginėjate naują elektros instaliaciją, pravartu susipažinti su sistemos senėjimą indikuojančiais ženklais. Reguliariai pasitikrinkite, ar namų elektros instaliacija neturi:

–          išklibusių kištukinių lizdų kontaktinių dalių;

–          reguliariai mirgančių apšvietimo sistemų;

–          kibirkščiuojančių elektros lizdų;

–          nepritvirtintų, kyšančių laidų;

–          kaistančių jungiklių.

Šių defektų ir jų keliamų nemalonumų jums padėti išvengti gali „Apsaugos komanda“. Mūsų įmonė teikia profesionalias konsultacijas, siūlo aukštos klasės elektros instaliacijos paslaugas, atlieka priežiūrą ir parduoda įvairias apsaugos sistemas bei daviklius – visa tai galite rasti internetu, apsilankę  mūsų elektroninėje svetainėje. Jei nuo kokybiškos namų elektros instaliacijos paslaugų jus atbaido didelės kainos, nesibaiminkite – mūsų komandos siūlomos akcijos ir nuolaidos padės jums rasti tinkamiausią sprendimą. Statydami ar atnaujindami namus neskubėkite pirkti mėgėjiškų elektriko įrankių ir kompetencijos reikalaujančius namų elektros instaliacijos darbus palikite „Apsaugos komandos“ profesionalams. Mes elektros instaliaciją namui atliksime kokybiškai už nebrangią kainą!

Gaukite pasiūlymą

  Dominančios paslaugos:

  Pasiteirauti dėl paslaugų taip pat galite telefonu, el. paštu arba atvykę į artimiausią mūsų skyrių. Iki pasimatymo!
  Žirmūnų g. 139,
  LT-09120 Vilnius

  Dėkojame už jūsų užklausą

  Mūsų specialistai netrukus su jumis susisieks
  Gaukite pasiūlymą Parduotuvė